A híd túl messze van

A Bridge Too Far

2021.07.25 Drtudor

Monthy kudarca, amit győzelemként állított be. Egy csomó katona veszett oda feleslegesen. A néhol vontatott film kiválóan mutatja ezt be. Remek színészi munka egyes karakterek bemutatása.

2020.09.14 elekm90

Rendkívül monumentális háborús film, Richard Attenborough által remekül megrendezve. A színészi gárda is remek, nekem személy szerint Anthony Hopkins és Gene Hackman volt a kedvencem. Ami nem tetszett, hogy egy kicsit belesett a "sokat markol kevese... Több

2018.12.08 harnas1207

Híres színészek, nagyszabású film. Nem szeretem az egyoldalú amerikai háborús filmeket, de ez kivétel. Nagyon szerettem gyerekként is és most is.

2017.08.25 penzesisti

Hiteles és megindító háborús film. Nehezen indul, bontakozik ki a cselekmény, de összeségében teljesen rendben van. Jó szereplőválogatás, kitűnő dramaturgia.

2018.04.25 Attila

Csak a színészlistát kell átböngészni és garantált a siker. Az ilyen kaliberű színészek nem akármilyen filmekhez adják adták a nevüket így elkerülhetetlen az 5 csillag :)

2015.09.04 sonolokojjo

A háborús filmek kedvelőinek, és azoknak, akik meg akarnak tudni valamit a második világháborúról, vagy a Market Garden-operációról, annak kötelező darab. Kissé túlnyújtott, és paradox módon az ismert színészek nem voltak a film előnyére, de mindezek ellenére az egyik legjobb háborús film, nagyon autentikus.

2016.02.22 WaldyxMan

Nagyszabású háborús eseményhez nagyszabású film dukál. Nagyon hosszú, de nem rossz narratívájú film, igazán remek színészekkel.