A hívás

The Call

2016.11.13 szabi17

A hívás című film szerintem Halle Berry egyik legjobbja. Első megtekintés után nagyon jól szórakoztam rajta, mert kellően izgalmas volt és a képernyőhöz szegezett. Persze vannak benne teljesen értelmetlen szituációk, de ezekkel nem igazán foglalkozta... Több

2015.03.31 epeeer

Szerintem jó film, nagyon izgalmas, bár néha, más filmekre ismertem rá benne. Ettől függetlenül bejött, Halle Berrytől ez z egyik kedvencem!

2016.06.18 Gríz

Szóval a 911-nél csupa felkészületlen, alkalmatlan diszpécser dolgozik, aki folyton azon vekeng, hogy "úristen, most mit csináljunk", de a végén meg mégis ők oldják meg a nyomozást a rendőrök helyett? Oké... tegyük fel, hogy ennek van valami értelme, túl sok mondjuk nincs, de ez a film akkor is borzalmas volt.

2015.10.14 Zsombi

Nekem tetszett, időtlen-idők óta nem láttam Halle Berryt, de most sem csalódtam benne. Azon csodálkozom, hogy még senkinek nem jutott eszébe ez a felállás, hogy egy 911-es segélyhívós operátor oldja meg az esetet. Persze van sok telefonáló krimi, de ez mintha eddig valahogy kimaradt volna. Most viszont ügyesen oldották meg.