A hívás

The Call

2022.10.25 drg0602

Egész jó film, teli feszültséggel, jó színészi teljesítményekkel. A végjáték nagyon jól sikerült, mindhatnám ugy is, hogy az utolsó 20 perc lebilincselő és nagyon izgalmas. Én nem láttam még, pedig régi film, most tegnap sikerült megnéznem. Nem bántam meg. Szuper alkotás! Értékelés: 10/10

2015.07.08 dulkap

Egész jól fenn tartja a film a feszültséget, ami egyedül a rendezőnek köszönhető. Vélhetően megkapta a forgatókönyvet és úgy kellett belőle filmet rendeznie, hogy nem nem nyúlhatott hozzá. Gyakran eszembe jutott az Üvegtigris 3 egyik párbeszéde (-Itt... Több

Halle Berry szinte egyedül lehozza ezt a feszültséggel teli kis thrillert. Bár azért itt a rendőrséget igencsak beárazzák a sok fura döntésüknek köszönhetően. Oké, az kissé megmosolyogtató, hogy egy telefonos ügyintéző old meg mindent, dehát egye fene. Berrytől ezt is elfogadjuk.

2017.05.03 indingo

Remek a film szereposztása és a története is egész élvezhető lett. Végig izgalmas volt, sok minden történt benne.

2018.04.01 Berto49

Idegesítő logikai hibáktól hemzsegő akciófilmnek szánt mozi, amelyben kiderül, hogy a világ legostobább rendőrsége Los Angelesben működik. Megoldást csak a színes bőrű Halle Berry jelenléte hoz, ő mint operátor a 911-es Kaptárból mindent szinte egye... Több

2019.05.27 harnas1207

Nagyon izgalmas film és néhol elég durva. Meg is lepődtem, hogy ilyen főszereplővel, hogy lehet ilyen jó a film. Sajnos a vége számomra felemás lett. Kezdett sok lenni Halle Berry hősködéséből, és kezdet minden túlságosan is szürreális lenni.

2020.09.03 Bazzzsi

Nem mondom, hogy Halle Berry legjobb filmje, de egy izgalmas és érdekes storyt mutat be ami akár a valós életben is megeshetne.

2021.10.27 petraszab

Volt benne feszültség, és hamar beindult a történet. A vége nem tetszett, ezért a 4 csillag.

2018.07.24 Norbi

Jó kis hangulatteremtő film, igazán kötött és feszült egész végig ami nagyon hatásos lett, viszont a színészi játék annál kevésbé, a történet is tetszett , úgyhogy 2-1 re egy jó filmnek sikerült jóra vizsgálnia nálam.

2018.03.03 kevelin

Nem is tudtam hogy 18 +-os a film. Pedig szerintem nem az. Egy nagyon jó akcióthriller imádtam benne Halle Berry-t bár nekem már Gothikában bizonyított, hogy ez a stílus jól áll neki. Minden thriller kedvelőnek bátran ajánlom

2016.05.03 TribeBubu

Izgalmas egy film, jók a karakterek, főleg a gazember, és jól meg is formálták őket a színészek. Viszont az utolsó fél órában nem egyszer fogtam a fejemet, hogy az addig ígéretes történetvezetést ekkora béna klisékkel szétrombolják. A vége bizony eléggé bugyuta lett ezek miatt, de azért az átlagnál jobbra sikeredett.

2018.03.25 D. Shaday

Nekem nagyon tetszett ez a film, végig feszült és izgalmas a színészek is kiválóak voltak, a tempó lélegzetelállító volt. A befejezés kétségtelenül nagyon furcsa, de elismerem a merészségét. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

2015.06.15 smith

Pörgős izgalmas film egykét thriller elemmel, de azért nem olyan sokkal, hogy ne lehessen akár egy családi programként megnézni. Emberrablás, üldözés, feszültség. Bátran ajánlom mindenkinek.

2015.02.01 miska1967

Tipikusan az a film, ami több filmből lett összeollózva. Voltak benne részek amik idegesítettek pl. amikor félig kimászott az ülések között,miért nem próbált meg kiszállni a kocsiból és elmenekülni. Nem tetszett.