Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A hívás (2013)

The Call

Bazzzsi   2020. 09. 03.

Nem mondom, hogy Halle Berry legjobb filmje, de egy izgalmas és érdekes storyt mutat be ami akár a valós életben is megeshetne.

dulkap   2015. 07. 08.

Egész jól fenn tartja a film a feszültséget, ami egyedül a rendezőnek köszönhető. Vélhetően megkapta a forgatókönyvet és úgy kellett belőle filmet rendeznie, hogy nem nem nyúlhatott hozzá. Gyakran eszembe jutott az Üvegtigris 3 egyik párbeszéde (-Itt... több»

indingo   2017. 05. 03.

Remek a film szereposztása és a története is egész élvezhető lett. Végig izgalmas volt, sok minden történt benne.

Berto49   2018. 04. 01.

Idegesítő logikai hibáktól hemzsegő akciófilmnek szánt mozi, amelyben kiderül, hogy a világ legostobább rendőrsége Los Angelesben működik. Megoldást csak a színes bőrű Halle Berry jelenléte hoz, ő mint operátor a 911-es Kaptárból mindent szinte egye... több»

Sabnock Sanatory   2020. 08. 01.

Halle Berry szinte egyedül lehozza ezt a feszültséggel teli kis thrillert. Bár azért itt a rendőrséget igencsak beárazzák a sok fura döntésüknek köszönhetően. Oké, az kissé megmosolyogtató, hogy egy telefonos ügyintéző old meg mindent, dehát egye fene. Berrytől ezt is elfogadjuk.

Norbi   2018. 07. 24.

Jó kis hangulatteremtő film, igazán kötött és feszült egész végig ami nagyon hatásos lett, viszont a színészi játék annál kevésbé, a történet is tetszett , úgyhogy 2-1 re egy jó filmnek sikerült jóra vizsgálnia nálam.

harnas1207   2019. 05. 27.

Nagyon izgalmas film és néhol elég durva. Meg is lepődtem, hogy ilyen főszereplővel, hogy lehet ilyen jó a film. Sajnos a vége számomra felemás lett. Kezdett sok lenni Halle Berry hősködéséből, és kezdet minden túlságosan is szürreális lenni.

A kezdő jelenetben elhangzó mondat ("Azt hiszem, túladagolásom van, és a feleségemnek is.") a valóságban is elhangzott egy amerikai rendőrtiszt szájából, aki a lefoglalt marihuánából süteményt készített.

(kázsé)

Halle Berry eredetileg visszalépett a szereptől, mikor az első rendező nem vállalta a forgatást, de Brad Andersonnak végül sikerült meggyőznie a színésznőt.

(kázsé)

Az a WWE Studios első olyan filmje, amit valaha díjra jelöltek.

(kázsé)

Abigail Breslin legfeljebb 15 percet töltött a csomagtartóban.

(kázsé)

A filmben két helyen is, amikor befejeznek egy hívást egy iPhone-ról, az a hang hallható - indokolatlanul -, amely azt jelzi, ha az iPhone-t töltőre tették.

(kázsé)

A filmben nitrogén-monoxidot használnak a lány elaltatásához, de a valóságban ez nem egy altató hatású vegyület. A helyes kémiai anyag neve dinitrogén-oxid. A kettőt angolul könnyű összekeverni, az egyik "nitric oxide", a másik "nitrous oxide".