A gyilkos bennem él

A gyilkos bennem él

The Killer Inside Me
Videók

A The Killer Inside Me című thrillerben egy nyugat-Texas-i városka seriffjéről szép lassan lehull az álarc, mely ezidáig remekül fedte egy mindenre elszánt pszichopata gyilkos arcát.

(dulkap)

Simon Baker
Bill Pullman
Ned Beatty

2018.07.03 Turon

Ha abból a szempontból nézzük, hogy a nők ellen irányuló erőszakot próbálja meg helyenként megragadni a film, nos akkor teljes kudarcnak mondanám. Épphogy csak belekap ebbe a témába, fölöslegesen. Ráadásul nekem valahogy a karakterek nagyon kidolgozatlanoknak tűnnek, és ez egy idő után sajnos kiborító volt.

2015.11.26 nero

Egy egész jó pszicho-dráma, ami próbál lélektani lenni, ehhez viszont egy kicsit kevés. Viszont a történetet jól megírtnak tarom és egyszer biztosan érdemes megnézni. Az alakítások kissé felejthetőek ugyan, de helyette egy nagyon jó hangulatú filmet kapunk.

A film összbevétele 214 966 dollár volt (imdb.com).

Sam Riley-t is meghallgatták Lou Ford szerepére.Szerző: dulkap

Marc Rocco-t is felkérték a film rendezésére, azonban ő visszautasította azt. Szerző: dulkap

(2015. 03. 28.)
A Robert Fordként már bizonyított Casey Affleck nagyot alakít. Személyiségzavar, végletekig csapongó, torz szexuális vágyak és traumák sorozata szerepelhetne kórlapján, de szakemberek helyett az öngyógyítást választja: gyilkol. A fő karaker összetettsége és Jim Thompson remek alapanyaga ellenére a film egy ponton elveszti az érdeklődés fókuszát és ... Több