A jogász

The Counselor

2019.03.23 vyctoria79

A stáblista alapján sokkal többre számítottam. Nem ismerjük meg egyik szereplőnek sem a múltját, de a jelenük is a homályba vész. Új szereplők tűnnek fel a semmiből, névtelenül, hogy értelmetlen monológot szavaljonak. Az alaptörténet és ez a szereplőgárda megérdemelt volna egy kidolgozottabb filmet.

2015.03.24 piaf023

Jó film. Izgalmas, csavaros. Nekem tetszett, a szereplőgárda pedig egyenesen szenzációs volt.

2015.03.18 juliS

A film hangulata nagyon nem tetszett, valahogy nem igazán éreztem a drámát, és nem tudtam senkivel sem azonosulni. A rendezés meg a színészek persze jók voltak, csak valahogy a film atmoszférája nem jött össze, és összességében nem tett rám akkora hatást, mint vártam. Többet vártam, de ez így sajnos teljesen középmezőny.

2018.05.11 kisssjanka

Ridley Scott neve ugyan jól hangzik de A jogász még semmi érte el nálam azt a szinvonalat amire számítottam. A történések könnyen kiszámíthatók, A szinészek mintha nem teljes gőzzel játszanának.

2015.03.31 dubzsu

Érdekesek a karakterek, de a film maga nem nyűgözött le. Nem éreztem hogy bármi újat hozott volna. A zenéje tetszett.

2014.12.21 JollyDzsé

Ridley Scott szerintem ebben a filmben nem tudott akkorát alkotni, mint korábban. A sztori nem feltétlenül lett volna rossz, és persze a szereplőgárda sem semmi, de valahogy a film túlságosan bölcselkedő akart lenni, valami nagy igazságot akart monda... Több

2018.08.20 [email protected]

Nos,...volt mozigépészként,...mindig "valahogyan másképp" nézek filmeket. DE erről a shit-parádéról, amit ide, ebbe a filmbe beleszőttek, ...csak a legnagyobb megvetések közt tudok szólni. Nyilván keresünk valamit, mikor Ridley filmre csuklózunk, ...... Több