A következő három nap

The Next Three Days

2019.07.10 Bizsu82

Érdekes a története, nekem átjött a sztori. Izgalmas és fordulatos, van benne nem várt csavar. A színészek alakítása színvonalas. Jól összerakott, szórakoztató.

2016.10.10 Hablaty

Picit olyan érzésem volt, amikor néztem, hogy több film egyvelege, de ettől függetlenül tetszett. Vágig pörögtek az események, és a vége nagyon ütős.

2015.06.11 smith

Szuper film! Nálam csillagos ötös. Én nagyon szeretem az ilyen stílusú filmeket, ahol a főhőst valódi emberként mutatják be (a kétségbe esését, a reménytelenségét stb.), hihető, hogy valóban végigvihető így a történet, ahogy ők csinálták. Ellenben az... Több

2015.08.16 doffy_joka

A forgatókönyv nagyszerű, a látványvilág csodálatos, a történet magával ragadó. Lehengerlő ez a film! Kalandos, izgalmas, egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott.

2015.06.20 ElfRider

Tetszett! Szeretem az ilyen filmeket, ahol valóságosan mutatják be a főhőst, nem pedig szuperhősként, aki egyedül mindent legyőz. A probléma megoldására csak úgy van lehetősége, ha kellőképpen felkészül az akcióra, és mindent megtesz az ügy érdekében, és sikerül is neki, annak ellenére, hogy "csak egy tanár".

2020.06.16 Szarka Eszter

Fantasztikus ,izgalmas film. Érdekes volt,néha inkább a rendőröknek szurkoltam. Minden percét élveztem.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon szerettem a film hangulatát, magával ragadja a nézőt, nem hagyja lankadni az ember figyelmét egy pillanatra sem, végig pörög. Nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek!

2018.12.29 Deniel

Kifejezetten élvezetes volt és témájában sem éppen tucatfilm! Az egyetlen bajom, hogy Liam Neeson nagyon rövid szerepet kapott benne!

2015.04.24 sullerb1022

Véleményem szerint vontatott és lassú az egész cselekmény. A színészek pedig unalmasak és még Russel Crowe is, szerintem az egyik leggyengébb alakítása, amit ebben a filmben láthattunk.

2015.07.30 aria76

Izgalmas, lebilincselő! Talán csak az "autóból kiakarok ugrani" jelenet volt kicsit túllőve, de összességében megbocsátható. Azért még az ajánlható kategória!

2014.11.28 ovejuna

Végig nagyon jó. Az is tetszett, ahogy Russell Crowe a szöktetést megtervezte, az talán kicsivel izgalmasabbra sikerült mint a szökés maga. De sikerült, hogy akciódús és feszültségteli legyen. Egy picit talán kiszámítható, de egy jól felépített és ki... Több

2019.11.29 eve58

Magávalragadó tempójú, remek meseszövésű film. Ugyan helyenként nem éreztem a főhős reakcióit hitelesnek, de tovább sodort a sztori, így megbocsátottam.

2015.06.07 Sonny

Gyenge kezdés, aztán kezd bepörögni, majd a vége annyira kiszámítható, hogy kicsit csalódott is lesz tőle az ember. Hosszabb is mint amennyi a történetből kihozható. Amennyire egyedi és izgalmas lehetett volna, annyira fáradt az egész kivitelezés. Un... Több

2018.07.06 migoras

Az a gond, hogy egyedül Russell Crowe játszik. Nincs a nyomozók között senki kiemelkedő, Elizabeth Banks is nagyon gyenge, mintha meg se viselné a börtön, mindig ugyanúgy néz ki. Harmatgyenege akciófilm, és thrillerként sem működik, mert nincs benne ... Több