Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Artemisia   2020. 05. 13.

Teljesen értelmetlen, céltalanul ugrál össze-vissza a sztori,néhol az sem tiszta, hogy milyen összefüggés van 2 egymást követő jelenet között. Nincs igazi magva a történetnek, sőt azt is több rétegnyi unalmas katyvasz alól kell kihámozni,hogy egy-egy jelenetnek mi a magva. Karakterekről gyakorlatilag nem lehet beszélni, mert egyszerűen nincsenek, csak ott vannak a jelmezbe öltözött színészek és unottak pislognak a kamerába vagy pókerarccal hadarják az erősen bemagolt szövegeiket és más neveken szólítják egymást mint az eredti nevük, de ennyi, karakterek nincsenek. Nem tudtam rájönni, hogy ugyan mit akart megragadni és kifejezni ez a dilm, de nagyon nem sikerült neki.

Henk   2016. 06. 07.

A romantikus filmek kedvelőinek tökéleset választás lehet. A barátnőmmel néztük meg, és egyáltalán nem kellett csalódnunk. Jó alakítások, érdekes sztori, nekünk bejött.

StephenEt   2015. 10. 18.

Winslet nagyon jó alakítást hozott, de ez nem menti meg a filmet attól, hogy teljesen vontatott legyen. Kedvelem a színészeket és a rendezőt is, de eluntam magam a filmen.

Twister   2014. 10. 30.

Alan Rickman kimondottan jó filmet rakott össze, mely a női nézőket egész biztosan meg fogja ragadni, de egy kis nyitottsággal a pasik sem fognak unatkozni rajta.

Jennifer Ehle
Stanley Tucci
Stanley Tucci
Kate Winslet

Nagyon finom, már-már tartózkodó módon van jelen a szerelem A virág románca című kosztümös romantikus filmben. Kár, hogy csak Alan Rickman és Kate Winslet nagyszerű színészi játéka teszi emlékezetessé a Napkirály udvarában történteket, a szerelem beteljesülését megelőző káoszt. 6/10 több»