Henk   2016. 06. 07.

A romantikus filmek kedvelőinek tökéleset választás lehet. A barátnőmmel néztük meg, és egyáltalán nem kellett csalódnunk. Jó alakítások, érdekes sztori, nekünk bejött.

StephenEt   2015. 10. 18.

Winslet nagyon jó alakítást hozott, de ez nem menti meg a filmet attól, hogy teljesen vontatott legyen. Kedvelem a színészeket és a rendezőt is, de eluntam magam a filmen.

Twister   2014. 10. 30.

Alan Rickman kimondottan jó filmet rakott össze, mely a női nézőket egész biztosan meg fogja ragadni, de egy kis nyitottsággal a pasik sem fognak unatkozni rajta.

Jennifer Ehle
Stanley Tucci
Stanley Tucci
Kate Winslet

Nagyon finom, már-már tartózkodó módon van jelen a szerelem A virág románca című kosztümös romantikus filmben. Kár, hogy csak Alan Rickman és Kate Winslet nagyszerű színészi játéka teszi emlékezetessé a Napkirály udvarában történteket, a szerelem beteljesülését megelőző káoszt. 6/10 több»