A miniszter félrelép

A miniszter félrelép

2015.08.21 Dracule

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.

2016.12.12 Maxima

Magyar filmek közül nálam az egyik kedvenc. Nagyon jó a humora és végig ez meg is marad. Végig szórakoztató és leköti a figyelmet, egy perce sem unalmas.

2015.02.18 Norcsi59

Szenzációs vígjáték, a legeslegjobb magyar vígjáték, amit valaha láttam. Zseniális alkotás az összes színész részéről. Többször láttam, és mindig élveztem. Maximális pont :)

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Ez a film nem 5-öst, hanem 6-ost érdemelne. :) Szenzációs humorú, szórakoztató film. Csak ajánlani tudom.

2015.03.29 Bekmeli

Kedvenc magyar vígjátékom! Többszöri nézéskor is szakadok rajta a röhögéstől. Egyszerűen kiválóak a színészek benne.

2019.04.14 renyikitty

Romantika könnyedén

Ezt a filmet azoknak tudnám ajánlani, akik egy könnyed esti kikapcsolódásra vágynak. A poénok jól kivannak dolgozva, illetve a színészek is hitelesen hozzák saját karakterüket. Külön kiemelném a film szereposztását, rendkívül jól illenek a karaktereikhez a színészek. Összességében ez a film teljesen megfelel egy romantikus vígjátéktól elvárható tartalomnak. A történet egyedi, szórakoztató és dinamikus. Egy percig sem lehet unatkozni a film nézése közben.