alexxx   2016. 02. 08.

Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy ez nem egy igazi háborús film- Az igazi háborús film sztem pl. a Ryan közlegény és hasonlók. Ez nem nevezhető igazán nagynak semmilyen tekintetben sem.

Mirci   2016. 09. 19.

Telistele van unalmas szövegekkel, dialógusokkal, épphogy a végén van egy nagyobb akció. És egyáltalán milyen béna castingolás folyhatott? Valahogy senkinek sem ül a szerepe, senki sem oda való, ahol van ebben a filmben.

Joseph Fiennes

A filmet 2002-ben készítették, és többször kihúzták a kiadási ütemtervből. Végül 2005. augusztusában adta ki a Miramax Films. Bob és Harvey Weinstein távozás előtt, pakolás közben talált rá a kópiára, és mielőtt hivatalosan elhagyták volna a céget, kiadták a filmet.

(dailyfilmsan )

Richard Joson saját nagyapját játszotta el a filmben.

(dailyfilmsan )