A Simpson család

The Simpsons

2023.08.27 Gamehun638

Ez az a sorozat, aminek jól áll a modern animáció, vagy mi a fenének lehetne nevezni ezt. Viszont mint minden sorozat, ez is elkezdett lecsúszni. Kicsit erőltetett, kicsit vontatott. De komoly, hogy 89 óta jönnek az újabbnál újabb részek.

2019.01.07 szabomarc

Szerintem nagyon jó görbe tükör a társadalom számára ez a sorozat, sok poénnal, amik nagyon ütnek. Ebben a műfajban én jobban szeretem a Family Guy-t de ez is egy remek sorozat.

2015.05.06 Mate

Elképesztően vicces, szatirikus animációs sorozat, megunhatatlan szereplőkkel.

2016.04.28 Bogi

Hosszú idő óta nem telt el hét hogy ne néztem volna a Simpson családot:) Az egyik kedvencem a Futurama és a Family Guy mellett ilyen stílusban. Épp a Simpson családos Kwicki marktra vagyok rákattanva. Az a készlet tökéletes *-* :) Ez a sorozat nem csupán egy sorozat, hanem inkább amerikai életérzés instant akárhol:)

2016.07.21 K.bogi

El sem hiszem, hogy már 26 évadnyira megy. Az egyik kedvenc sorozatom és izgatottan várom mindig az új részeket ,de a régieket is szívesen megnézem újra és újra, mert mindig jókat nevetek rajta. Gyerekkorom egyik nagy mesesorozata. Imádni fogom szerintem amíg élek.

2016.07.16 Bog1

Imádom ezt a sorozatot. Szinte minden héten maratonozok belőle jó pár részt. Úgy ellazít mint semmi más:D:) Nemcsida hogy ez a legrégebbóta futó sorozat és egyre csak berendelik az újabb évadokat. Gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt élvezetes animációs sorozat. Mindenkinek ajánlom.

2016.07.31 Kardos

Nagyon szeretem A simpson családot. Nagyon sok ereklyém és relikviám van a mesével kapcsolatban. Jó érzés újranézni mindig a régi részeket. Egyszerűen jól esik a család humora és az igaz érzelmek amit kiváltanak vele. Igazi híres sorozat.

2017.12.07 nagysar

Szinte az elejétől nézem a sorozatot, sok részt többször is láttam már :) jó látni a részek/évadok közötti fejlődést mind grafikailag mind történetben. Szerencsére az alap koncepción nem változtattak

2016.03.26 Garadi

Szerintem kicsit túlértékelt sorozat. Viccesnek vicces, de nem értem, hogy a South Park és a Family Guy ellen miért jön ki mindig elsőként.

2016.07.13 zselyke

Imádom ezt a sorozatot már majdnem láttam az összes részét.

2018.07.27 Robi

A Simpson család egy nagyon jól összerakott animációs sorozat lett.Nekem best of mese lett. A család tagjai egytől egyig különböznek és jó irányban. Mindegyik vicces m egyéniség.

2018.08.25 Barnabii44

Alapmű

2016.01.14 Isindar

Egy koncentrál hosszúra nyújtott Simpsons epizód, szóval király.

2020.02.07 Ed

Az egyik legjobb sorozat a világon, és nem igaz, hogy a 20. évad után gyengébb lett, persze vannak benne olyan részek, amik nem viccesek, vagy unalmasak esetleg, de nem lehet minden rész ugyanolyan jó. A Family Guy-nál már a 16. évadnál lehetett érez... Több