A sötét lovag

The Dark Knight

2019.03.22 Vágottszemű

Nagyon jó film lett. A poénok jók benne, a karakterek nagyszerűen szerepeltek. A története is zseniális. Szinte a legjobb film, amit láttam valaha. Mindenképp megéri megnézni.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Szerintem ez A BATMAN. A nagybetus batman. Imadom minden egyes percet, de... De nem tudok donteni a filmkritikusok kozott: az egyik tabor szerint ez a film minden pillanataban zsenialis, a masik tabor szerint csak egy osszecsapott kaosz. Mindenesetre Nolan imadata miatt maradok Dark Knight rajongo.

2017.01.19 Gábor Rózsa

Kemény film. Tizenpár évesen néztem meg először. Most, hogy huszonévesen is megnéztem rádöbbentem, hogy kisebb traumát okozott Joker rémisztő gonosz karaktere bennem. Egyenesen rettegtem tőle. Jó film. Valóságos és nem szokványos. Fordulatos. Látványos.

2015.10.30 Niki18

A sötét lovagot akkor ajánlom hogy nézd meg, ha már láttad a Batman Kezdődik-et, de egyébként egy nagyon jó film. Egy realistább Batmant mutat be. Nekem tetszett

2016.02.12 Balint

Ez a rész nekem nagyon megemelte még az előző rész színvonalát is, olyan mintha egyszerre két film lenne és a zenéje, még mindig hallom a fülemben ;)

2021.12.11 Péter Fazekas

Nem az én világom.

2018.10.14 Deniel

Ezek a sokszor feldolgozott klasszikus filmek, ritkán sikerülnek jól. Nagyon hype gyanús volt anno, ezért nem is néztem meg ezidáig. Nagy színészek, minőségi kivitelezés, dög unalmas sztorival! Gigantikus nagy hype! Az első 2 Batman film poros nyomába sem ér!

2019.02.07 lauralaura

Pörgős, dinamikus film, alapból én nem annyira szeretem a szuperhősös filmeket, de ez kifejezetten tetszett.

2016.05.21 Vadgazda

Nem vagyok a Batman filmek/képregények nagy rajongója de ez egy nagyon látványosan, jó sztorival összerakott film. Az akciójelentek látványosak, a számítógépes animáción is látszik, hogy nagy költségvetésű és igényes film. Nekem személy szerint Joker karaktere tetszett a legjobban, csak ajánlani tudom!

2019.04.24 Zoer8993

Nem tudta hozni azt az alap szintet sem, ami elvárható lett volna tőle. Jó is lett volna valami kellemes filmet nézni, de nem jött össze. Ezt a filmet nem tudom mire vélni.

2015.04.18 Mate

Szerény véleményem szerint a Sötét Lovag a valaha készült legjobb képregény-film. Olyan atmoszférája van, ami már a legelső képsoroknál belerángatja a nézőt a képernyőbe. Elég kemény film, és ezt nem csak az erőszakra értem, hanem egy kemény társadal... Több

2016.04.26 Bogi

Az első része nagy kedvenc volt és ez sem maradt el tőle izgalom és fordulatok tekintetében. Bár nekem egy kicsit túl sötét volt az egész film atmoszférája, bár gondolom a készítőknek ez volt a célja:) A szereplők tökéletesen passzoltak a karakterekh... Több

2015.07.26 one1970

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

2016.08.13 tvmérnök

Az egyik legjobb Batman film. Persze a Jokert alakító Heath Ledger is sokat adott a produkciónak. Zseniálisan hozza az elmebeajos főgonoszt. Kár , hogy ez volt az utolsó alakítása.