A tintahal és a bálna

The Squid and the Whale
Videók

2020.03.26 elekm90

Bár tény, hogy a rövid játékidő ellenére sem túl eseménydús, mégis egy életszerű dramedy. Jeff Daniels karaktere tetszett a legjobban, de Laura Linney is jó volt az anya szerepében. 7/10

2016.05.03 Zsceeeka

Nekem tetszett ez a dráma, ahogyan bemutatja a gyerekek szemszögéből a válás (és a felnőtté válás) problémáit (bár láttunk ebben a témában már jobbat is). Volt pár dolog, amit nem igazán tudtam hová tenni (főleg a kisebbik gyereknél). Ezek ellenére ajánlom a dráma szeretőinek.

2016.03.07 citizenfour99

Sablonos, felületes film, számomra nem volt maradandó, nem nézném újra.

2016.09.26 Ghotik

Nekem gagyi hatást keltett a film. Gyenge a színészi alakítás és a sztori is. Felejthető, egyszerű film ami több akar lenni annál mint amennyi valójában.

2015.09.01 Mr. Zero

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2015.06.29 Buborék

Unalom, unalom, unalom. Tele van sablonnal és nekem valamiért nem jött át, amit át akar adni, sokkal jobbat ki lehetett volna hozni belőle. Nekem a színészek sem az igaziak…

2015.02.08 Powerful900

A tintahal és a bálna egy hatalmas blöff. Úgy csinál, mintha egy hiperrealista, katartikus erejű mű lenne, de valójában nagyon felszínes és jellegtelen alkotás. Ilyen előjelekkel kicsit félve fogok nekiülni az agyondicsért Frances Ha-nak.