A titkok kertje

The Secret Garden

2023.08.19 Ergit

Igazi gyermekeknek, 8–10 éveseknek szóló történet. Nem is a kert a lényeg, hanem a gyermekek viselkedése, hozzáállása a világhoz.

2019.05.05 indingo

Tetszett, ahogy a kezdetben elkényeztetett kislány karaktere tudott fejlődni. A kert csodálatos volt a rengeted virággal és zegzugokkal. Szép történet.

2021.02.04 Crystaldeer

Nekem nem tetszett

Nagyon csalódtam ebben a filmben. Colin Flirth kritikán alulian teljesített, a többi színész is elég gyenge volt. A történet jó lett volna, de végül semmi különleges nem volt benne. Sokkal többet vártam, varázslatot, valami fantáziát. Kihagyható film.

2022.12.12 Dorkateo

Olvastam az eredeti történetet, így csalódás volt számomra a film. Szinte semmi nem jön át abból a hangulatból. A film inkább idegesítő és csak a történet miatt megható a vége.

2015.05.04 Milanman

A történet bája, a helyszín, mind-mind gyermekkorom élményeit idézi vissza. Igazi felemelő családi mozi, az egyszerű üzenettel: "ha kitárod a szíved, a világ is kitárul a számodra".

2015.08.16 doffy_joka

Odáig voltam ettől a filmtől. Minden karakter megkapta a maga erős stílusát. Szerintem szépen elindult és felvezette a karaktereket. Nekem üdítő volt ez a koncepció és bármikor újra nézném.

2015.11.19 Robi92

Ez a film mindig is a gyerekkorom idézi vissza. Bájos a története,nagyon szép a helyszín és a film megtanít arra,hogy bárki felé ki lehet tárni a szívünket és,hogy próbáljuk meg másképp látni a világot. Klassz családi film.