Ronin
Jack O'Halloran
Sienna Guillory
Franco Flammia
Mhairi Calvey

Egy texasi paranormális tevékenységekkel foglalkozó rádiós műsorvezető megpróbál megvédeni egy fiatal, árva lányt egy idegen lény pszichés támadásától. Mindezt csupán azért, hogy kifürkéssze a baljós paranormális világ kapcsolatait.

(TribeBubu)

Rendező: Ilyas Kaduji
Forgatókönyvíró: Philip Daay, Ilyas Kaduji
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016.03.04.

KULCSSZAVAK

2016.09.15 Guszti

Ez nem egy olyan egyszerű film, amiben jön a hollíwoodi marvel szuperhős, és lekciózza a csillagokat. Az olyan filmekhez, mint ez, kell egy kis ész is, nem elég nyálat csurgatva elvegetálni a film előtt, mint a korábban említettek esetében.

2016.07.27 Ronin

Egészen egyedi feldolgozása a már rongyosra használt "idegenek embert rabolnak" toposznak. Néhol túlságosan is drámai, de annyira ütősnek és komolynak lennie nem sikerül, mint amilyen lehetett volna.

2016.04.03 Zsombi

Elég zagyva film mindenféle UFO magazin szintű összeesküvéselméletekről. Ehhez mérten több megválaszolatlan kérdés, mint az, amire sejthető a válasz... de egzakt válaszokat hiába is várnánk. Mindehhez egy számomra kissé vontatott tempó, és túlspilzott hangulat társult, ezért nem is annyir szerettem.

2016.04.10 bocerkaa

Én imádtam ezt a filmet, de valószínűleg a műfaj szerelmesének kell lenni ehhez, mert a barátomnak ne jött be annyira. Szerette, de nem volt oda érte. Mert ez a film ravasz, gondolkodni kell benne, miközben az élményt a film hangulatos légköre emeli.

2016.04.16 necum

Nem éri meg megnézni! Teljesen zagyva, érthetetlen és borzasztóan unalmas film. Mindehhez pedig egy olyan emelkedett hangulatot próbál társítani, amitől groteszk és élvezhetetlen lesz a próbálkozás.

Átutazók
2016