alex   2015. 02. 01.

Elég atmoszférikus film ez a Belső útvesztő. Kevés helyen játszódík, nem sok színésszel. Ez tetszett. De lehetett volna jobb is. Ugyanis erre a témára (idő utazás - és a múlt megváltoztatása (habár ez elején nem egészen tudni, hogy csak be-e dilizett a főszereplő Ryan Phillippe vagy tényleg utazik)) már volt nem egy film. De ez mintha nem játszana itt főszerepet, inkább a hangulat. De a végén mégis a Ryan Phillippe bediliz és a nézö is (ha már nem volt korábban ilyen állapotban).

Xenomorf   2016. 02. 29.

Nagyszerű zene, kiváló tempó és színészi játé. Valahogy nekem sem állt össze a kép, mindezek ellenére is...

kasztni   2015. 05. 22.

Hatalmas lehetőségek rejlenek benne, mégis van egy elég jelentős hibája. Méghozzá nincs benne meg a kellő feszültség, ami ténylegesen izgalmassá tenné...Különben minden a helyén van, tökéletesen.

Ryan Phillippe