12 majom

(Twelve Monkeys)

Blindspot  2015. 10. 16. 09:32

Ez még a rossznál is rosszabb. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Kezdjük ott, hogy már maga a sztori is egy hatalmas nagy bukta. Ehhez hozzá kell még számolni, hogy a karakterek sincsenek egész rendesen kidolgozva. Nagyon nem jött be. Ez bizony 1 csillag!

citizenfour99  2016. 03. 15. 16:31

Nagyon zsíííros kis sci-fi. Okos, átgondolt, kritikus.Zseniális. Mindeninek ajánlom.

Deku  2017. 07. 10. 23:56

Nagyszerű időtöltésként szolgál és szerintem bárkinek bejöhet ha kicsit is vevő a misztikus és időutazós filmeket. Számomra ez maga volt a tökély, és Bruce Willis jó választás volt.

Gigi  2017. 01. 17. 15:31

Túl éretlen voltam ehhez a filmhez annak idején, és el sem tudom mondani, mennyire utáltam. Később újra megnéztem, és az ellenérzéseim csökkentek, de sajnos megszeretni még mindig nem sikerült. Amellett, hogy elismerem, hogy valóban jó film, valahogy nem működött köztünk a kémia :)

Laci000  2015. 06. 03. 14:54

Érdekes film, a történet szerintem nem annyira bonyolult, visszagondolva rá, elég egyértelművé válik. A színészek jók, de külön kiemelné Brad Pitt játékát!

Brad Pitt
Madeleine Stowe
Madeleine Stowe
Bruce Willis

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

A film gyártási költsége 29M $ volt.

A film több idősíkban is játszódik: 1914-1918, 1990, 1996, 2027 és 2035.