A 13. emelet (1999)

The Thirteenth Floor

Róbert Molnár   2020. 05. 07.

Ötletes film. Számomra a színészi játék volt gyengébb, viszont cserébe a cselekmény kárpótolt. A film közepén azt hittem értek mindent, azonban a vége tartogatott kisebb fordulatokat. Egyszer mindenképpen nézhető, de az IMDB-n való 7.1-es értékelés számomra túlzó.

hsanya182   2015. 07. 25.

Érdekes virtuális gondolatvilágot boncolgat a film. Nekem kicsit nehéz volt követni a gondolatvilágok sorozatát, még egyszer meg fogom nézni, elég érdkes a film, leköttötte a tudatomat, vagyis nem nyertem megoldást magamban ezért látni kell mégegysze... több»

Deku   2017. 12. 10.

Nem voltak a készítők a helyzet magaslatán az szinte sütött ebből a filmből. Rögtön az elejétől untatott. Végig néztem, de nem jött semmi újdonság szembe.

Mano35   2015. 10. 23.

Régen láttam a filmet, és nagyon megragadott. Mind képi világban , mind a sztoriját tekintve egyedi, ötletes. Látványos, érdekes film, ma is megállja a helyét!

Faarkaas   2015. 10. 29.

Lehet hogy sablonos az alaptörténet de mégiscsak sikerült valami egyedit alkotnia. Mind a rendezést mind a történetet tekintve különleges, rlter a kategotiaban megszokottol.

A főszereplő, Douglas Hall lakása ugyanaz a lakás, mely a Szárnyas fejvadászban Rick Deckardé.

(mrarizona)

Vincent D'Onofrio azt mondta, a film témája, "akarni valamit, ami sosem lehet a tied."