Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Csúcshatás

sabnock666   2019. 07. 12.

Nekem annyira nem jött be,a sztori nem rossz,de valahogy nem tudtam azonosulni az egésszel.Nálam szigorúan egyszer nézős.

CriticalMaster   2019. 02. 22.

Egy különleges alapötlettel készült igényes akcióthriller

A 2011-es Limitless egy akárhányszor újranézhető, igényes és pörgős akcióthriller, melyet a különleges alapsztori emel messze az átlag fölé. Alan Glynn író és Leslie Dixon forgatókönyv készítő kitűnő munkát végeztek: a végeredmény egy fantáziadús történet lett. Az emberi agyról még ma sem tudunk sokat, főleg az okoz talányt még mindig a tudósoknak, hogy miért csak 10-20% -át tudjuk kihasználni. A filmbeli Eddie Morra regényíró (Bradley Cooper) azonban megtapasztalja, hogy milyen, ha agyának 100% -át tudja nap, mint nap "bevetni" feladatai elvégzésére. Kapunk remek akciókat, gyors jeleneteket, elgondolkodtató szitukat és óriási fordulatokat is. Neil Burger (a Beavatott készítője) nagyon "odat... több»

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Eredeti film volt, nagyszerű alakításokkal, párszor újra néztem mióta először láttam, még mindig le tud kötni a képernyő elé.

Deku   2017. 07. 15.

Nagyon tudom kedvelni amikor ennyire pörgős és eseménydús a története egy filmnek. Szerintem bőven a kiváló kategórián belül van. Nagyon tetszett Bradley Cooper szereplése is.

Ms. Akárki   2019. 04. 28.

Izgalmas film lett a végére, csak kicsit hullámzó volt a tempója. Érdekes belegondolni, mi lenne, ha az agyunk lehetőségeit jobban ki tudnánk használni. Persze ebbe a filmbe is beleerőszakoltak egy kis romantikus szálat, szerintem feleslegesen. Nem vitte előrébb a történetet.

Bradley Cooper
Bradley Cooper

A film költségvetése 27 millió dollár volt és jelenleg 161 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A filmkészítők a film reklámkampánya során egy videót töltöttek fel az internetre, melyet azonban teljesen hétköznapi felvételnek állítottak be, és 1,4 milliós nézettséget hozott egyetlen hét alatt. A videóban azt láthatjuk, hogy egy férfi egy apró elektronikus kütyüt használ arra, hogy meghackelje a Times Square kivetítőit, melyeken a Limitless trailere látható.

(SódóGA)

A Maserati cég két autót adott a forgatásra ingyen.

(SódóGA)