Csúcshatás

Limitless

2024.01.27 Tomipapi

Aranyos kis filmecske. Az ötlet jó. A kivitelezés is rendben. Szerintem nézhető, és a vége sem okozott csalódást.

2019.02.22 Master

a nap véleménye

Egy különleges alapötlettel készült igényes akcióthriller

A 2011-es Limitless egy akárhányszor újranézhető, igényes és pörgős akcióthriller, melyet a különleges alapsztori emel messze az átlag fölé. Alan Glynn író és Leslie Dixon forgatókönyv készítő kitűnő munkát végeztek: a végeredmény egy fantáziadús tör... Teljes kritika

Nekem annyira nem jött be, a sztori nem rossz, de valahogy nem tudtam azonosulni az egésszel. Nálam szigorúan egyszer nézős.

2017.07.15 Deku

Nagyon tudom kedvelni amikor ennyire pörgős és eseménydús a története egy filmnek. Szerintem bőven a kiváló kategórián belül van. Nagyon tetszett Bradley Cooper szereplése is.

2021.02.19 elekm90

Nekem az film a nagy hype ellenére nem igazán jött be. Az egész történet számomra bárgyú és kidolgozatlan, egyedül arra épít, hogy a néző számára mennyire király az, hogy valaki ki tudja használni a teljes agykapacitását. Egyébként a történet íve sze... Több

2019.04.28 Ms. Akárki

Izgalmas film lett a végére, csak kicsit hullámzó volt a tempója. Érdekes belegondolni, mi lenne, ha az agyunk lehetőségeit jobban ki tudnánk használni. Persze ebbe a filmbe is beleerőszakoltak egy kis romantikus szálat, szerintem feleslegesen. Nem vitte előrébb a történetet.

2018.04.04 Filmelemző

Neil Burger 2011-es thrillere valódi bombaként robbant annak idején és szinte mindenkit letaglózott. Nekem is tetszett, bár azóta kicsit mérséklődött értékelése mind az IMDb -n, mint a Rotten Tomatoes -on. Az előbbin jelenleg 7,4 pontos (466 ezer sza... Több

2019.04.12 MidoD7

Alaposan ledöbbentett, hogy ilyesfajta történetet ilyen jól elő lehet adni. Erre azt lehet mondani, hogy fenomenális, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2018.08.23 kevelin

Bradley Cooper egyik legjobb filmje. A teljesítménynövelő és fokozó szerekről sokat hall az ember de itt egy film ami valószínűleg a jövőt festi le. és hogy egyébként mennyire nem éri meg ilyen drogokat szedni. szuper film volt nagyon ajánlom mindenkinek

2017.01.13 Gigi

Szeretem az ilyen eredeti történeteket, nem sablonos sztorikat. Nekem néha túlságosan is inger gazdag volt, így nem biztos, hogy minden részletére tudtam kellően figyelni. De alapvetően igen jó történet.

2019.01.05 szabomarc

Pörgős, izgalmas, jó kalandfilm. Az adott évben szerintem a legjobb filmes élményem volt a Csúcshatás, mindenkinek csak ajánlani tudom. Elgondolkodtató és pörgős is egyben, szerintem zseniális.

2016.04.15 D. Shaday

Kellemes meglepetés volt, habár jobban örültem volna, ha ezt a nagyon is tetszetős alapötletet kicsit jobban is kihasználják, és mélyebb mondanivalót is adnak a történetnek. Izgalmas film, Bradly Cooper pedig nagyszerű a főszerepben.

2016.02.10 Nathan03

Meglepően jó film lett pedig semmi nagy extra történet nincs a filmben de még is működik, az embert oda szegezi a tv elé arra a másfél órára. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Tényleg egy kellemes kikapcsolódást nyújtó film.

2015.11.21 irongozu

Rám nem gyakorolt csúcshatást. Egyszer jó megnézni, már csak Robert De Niro miatt is.