Csúcshatás

Limitless

2020.12.01 Oliver.guy_

Zseniális filmnek indult, remek történet, hirtelen fordulatok, izgalmas cselekmény, jó színészi alakítás, de a végét szerintem nagyon elrontották. Egyszerűen szürreális karaktert alkottak. Szinte az egész film hihetetlenül élvezhető, de a vége sok mindent elront...

2020.11.16 Róbert Molnár

Baromi ötletes, pörgős, akciófilmszerű sci-fi. Robert De Niro neve sokat mond, de most már Bradley Cooper is garancia a remek szórakozásra. Számomra többször nézős és elagyalós történet. Érdemes rászánni az időt.

2017.01.20 Olivér Rózsa

Nagyon tetszett az alapötlete a filmnek. Jó hogy nagyon nem vitték el mesébe hanem komolyan lehet venni végig.

2018.01.30 zsani

Nagyon jól összerakott film. A végén maradtak bennem kérdőjelek, de összességében nagyon izgalmas filmet kaptunk. Bradley Cooper alakítása remek.

2017.05.29 Zoer8993

Nagyon imádtam amiért ilyen egyéni és eredeti sztorit kaptunk. Nekem nagyon tetszik az ilyen téma. Nincs benne felesleges sallang éppen ezért minden perce élvezhető és izgalmas.

2015.10.08 AE1205SB

Nekem tetszett a film: az alapötlet szuper, a színészek is jól hozták a karaktereket. Elgondolkodtató a téma, a kameramozgás még érdekesebbé tette a filmet. A végét viszont én is kicsit kurta-furcsának találtam..

2015.10.25 Sodanth

Mi lenne akkor, ha egy szép napon minden megoldható válik? Vagy mégsem?

Neil Burger érdekes és stílusos mozit hozott össze. Igen kívülről ez egy középszerű drogos filmnek nézett ki, de közben voltak benne igenis elgondolkodtató és hatásos momentumok is. Ugyan ki nem gondolkodott még el eddig azon, hogy valami szer hatásá... Teljes kritika

2016.04.30 Leoni

Ha már az agyi kapacitás kihasználásáról van szó, akkor szerintem ez a film jobb, mint a Lucy, és Bradley Cooper nagyon jó a főszerepben. Érdekes elgondolkodni, hogy mi mire használnánk, ha ilyen lehetőséghez jutnánk.

2019.01.16 kristoftoth21

Érdekes kérdéseket feszeget, az okosdroggal és annak értelmével kapcsolatban valamint hogy a sikerért mi mindent képes megtenni az ember. Érdemes volt megnézni. 7/10

2017.08.20 penzesisti

Imádtam a Csúcshatásban Bradley Cooper egyedi figuráját. Sajátos hangulatú és érdekes cselekményű film. Jó volt az aláfestő szöveg, kommentek és a zene is.

2016.05.21 Gecko

Véleményem szerint az egyik legjobb Cooperes film.Kimondott izgalmas,fordulatos és akciódús.Elgondolkodtató ,hogy mi mit tennénk az ő helyében és hogyan használnánk ki újdonsült képességeinket.Visszaélnénk -e vele vagy sem. Érdemes megnézni.

2015.07.18 rhamus

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

2015.06.23 ElfRider

Nagyon érdekes témát feszeget ez a film. Mi lenne, ha feltalálnának egy olyan szert, amivel az emberi átlag képességek felé emelkedhetne valaki. Szuperhősös film sok van, de azok képességei annyira irreálisak, hogy nehéz elképzelni, hogy te is lehetn... Több

2017.05.02 Wolowitz

Nagyon egyedi lett a történet, nekem különösen tetszik az ilyen téma. Az ember ilyenkor kicsit eljátszadozik a gondolattal, hogy milyen jó lenne ha az ő birtokába is kerülne egy ilyen csoda bogyó. Imádtam az első perctől az utolsóig.