Csúcshatás

Limitless

2017.03.24 georgri

Nagyon sokszor belegondoltam már abba, milyen lenne, ha agyunkat 100%-ban tudnánk használni, vajon áldás vagy átok lenne-e idővel, mire lenne képes az emberiség. Nagyon érdekes film.

2015.06.24 szafffy

Elgondolkodtató, izgalmas film, amiben nincsenek üresjáratok, felesleges klisék. Tökéletesen eltalált tempó, színészi alakítás és dramaturgia. Többször is érdemes megnézni.

2015.06.16 Miss Rika

Engem mindig is megmozgatott az olyan téma amiben egy átlagos ember átlag feletti képesség birtokába jut. Itt ezt megkaptuk és nem béna módon lett feltálalva amiért csak hálásak lehetünk. Ötvözték ezt egy kellemes akció stílussal ami jól állt a filmnek.

2016.10.20 kernernoemi

Nagyon izgalmas, az utóbbi évek egyik legjobb sci-fi thrillerje, fordulatos, jó a szereplőválogatás, kitűnő a dramaturgia, nagyszerű színészek és történet. Érdekes ahogy összefonódnak a szálak.

2017.03.21 Péter

Nagyon tetszik az alapötlet, koncepció, kíváncsi voltam, hogy mit hoznak ki a készítők ebből a témából. Az eredmény önmagáért beszél. Remek kis filmet tettek le az asztalra.

2015.11.01 krysn95

Filmre való alap5let, jó casting és remek stíllus az ami nekem jellemzi ezt a filmet. Imádtam, hogy szűrőzéssel is kiemelték a szer hatását. Zseniális 5let. Mindenképp ajánlott mű!

2015.06.05 era93

Nagyon jó kis történetet kreáltak és volt benne minden amire vártunk. Szeretem ha fantáziadús egy film és ez az volt. Amolyan szuperképességet kapott és hát ki ne szeretne eljátszani a gondolattal, hogy az agya olyan dolgokra képes amikre másé nem. Így ezt a filmet csak élvezni tudtam.

2018.08.03 varkonyiildi

A film szinte tökéletes, minden figyelmet leköt, egyetlen unalmas perce sincsen. Mondhatni hogy az utolsó évtized legjobb szkifi drámája. Nagyon érdekes maga a sztori és tökéletesek a karakterek.

2015.10.20 Pillcsi

Mindenképp érdekes a film története. Érdekes belegondolni, mi lenne, ha tényleg lenne egy ilyen szer, ami ezt teszi. Láttam, hogy ez is egy könyv alapján készült, valamint most láttam az IMDb-n, hogy idén lesz ebből egy sorozat is, amit elvileg szept... Több

2018.08.14 urbanistaa

A legjobb Bradley Cooper film. Nagyon hatásos, megragad, izgalmas, rettentően pörgős, fordulatos. Az effektek lenyűgöznek és félelmetesen jó a történet.

2015.11.23 Jozzsef

Csodás film!Sokáig nem ismertem ezt a főszereplőt Bradleyt de nagyon megkedveltem talán a Másnaposok film óta azóta már több jó szerepben is láttam. Tetszik ez a film,elgondolkodtató ez a drogos téma,hogy lehet egyre jobban függővé válni miközben meg egyre sikeresebbek is leszünk.

2015.05.12 Balu

Kötelező darab!Rendkívül kreatív és nagyszerű képi világgal rendelkező film.Végig a képernyő elé szögez és még a történet is hihető.Az első óra annyira érdekfeszítő és érdekes volt, hogy nem bírtam levenni a szemem a képernyőről,szóval a sztori nagyon jó!

2015.10.11 Alexa

Tetszett a film. Korábban nem láttam hasonlót, végre valami eredetinek tűnő ötlet Hollywoodból, és a megvalósítása is jól sikerült. Ha kísérleteznének ilyen tablettával, én vállalnám a részvételt :))

2015.03.30 dubzsu

Mindvégig feszes tempót diktál a film, és külön érdekessége, hogy jó pár vizuálisan izgalmas jelenet is látható benne. A Copper által megformázott figura végig hiteles képet ad. Jó film.