Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Akira (1988)

Lamboh   2017. 10. 17.

Korához képest nagyon látványos, van mondanivalója, és jó hangulatú film. Én mégsem szeretem. Az elejétől a végéig untam. Igaz, ez már volt vagy 8 éve, szóval lehet nem lenne rossz ötlet újranézni.

Deku   2017. 08. 17.

Mint mindenben úgy az anime világában is meg vannak az igazi klasszikus darabok. Ez pedig azok közül is az egyik legjobb darab. A grafikai megvalósítás nagyszerű lett.

Yosihiro   2015. 02. 06.

A 90-es évek eggyik legjobb animéje kihagyhatatlan történet:) A grafika a történet a hang csúcs szuper. Ezt a japán anime rajongók ne hagyják ki. Klasszikus alkotás :)

ellcrys89   2016. 02. 08.

Nem is tudom én ettől a anime-től valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt amit ki lehetett volna belőle hozni.

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Kiváló kis alkotás, aminek színét minden egyes pont csak emel. Bátran rávágnám, hogy egyik nagy kedvenc filmemről van szó. Nézd meg nyugodtan!

hawaiipizza   2015. 10. 02.

TETSUOOOO!!!! KANEDAAA!!!!!! TEEEETSUUUUOOOO!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Nem rossz amúgy, egészen fasza! Ajánlom!

wolfflow   2015. 08. 23.

Ezt még kézzel rajzolták! Alapmű!

Buffy   2016. 03. 07.

Meglepően jó anime, nem volt hiányérzetem amikor befejeződött. A világ nagyon szépen van felépítve, kicsit sem valóságos, de nem is akar az lenni. Kissé sok az erőszak benne, de ez a műfaj sajátossága. A történet izgalmas és magával ragadó. Mindenkinek ajánlom, főleg a japánul beszélő feliratos változatot.

Denisqoo   2015. 02. 19.

Igazi steampunk anime még az őskorból. Mindent tud ez a film, amit a műfajtól el lehet várni. A karakterek természetesen idealizáltak, és igazán csak a főszereplőt tudjuk megismerni, de ez éppen elég. A sztori érdekes, tele van rejtéllyel és misztikummal. Aki szereti az animéket, és még nem látta, mindenképp nézze meg.