Minden út Rómába vezet

Szinano

Paz Vega
Raoul Bova
Sarah Jessica Parker

A lobbanékony természetű egyedülálló anya, Maggie szeretne kicsit közelebb kerülni lázadó kamaszlányához, Summerhez, ezért közös nyaralást tervez. Az uticél Toszkána., ahol az asszony fiatalabb korában gyakran megfordult. Maggie találkozik egykori szerelmével, a még mindig egyedülálló Lucával,… Több

Rendező: Ella Lemhagen
Forgatókönyvíró: Josh Appignanesi, Cindy Myers
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svédország, Egyesült Királyság, Spanyolország, Olaszország
Premier (HU): 2016.03.03.

2020.01.23 Elkoo

Egyszer érdemes volt megnézni ezt a filmet. Helyenként szórakoztató is volt,de semmi nagy durranás nincs benne. A történet kiszámítható a színészi alakítások pedig átlagosnak bizonyultak.

2016.05.27 Bogi87

Néha kissé bugyuta romantikus vígjáték, amely a giccs határát feszegeti. Egyszer mindenképp nézhető, de ne legyenek nagy elvárásaink a filmmel szemben.

2016.11.22 Borga

A Minden út Rómába vezet elképesztően pocsék film, nem ajánlom senkinek, aki nem szeret végigszenvedni egy erőltetett filmet, amit bár próbáltak viccesre csinálni, de legfeljebb kínjában nevet az ember.

2017.08.27 T.Andras

Ez a film komoly próba elé állított, nem sokon múlott, hogy 10 perc után felálljak és ne nézzem tovább, de miután kifizettem a mozijegyet, végigültem, bízva abban, hogy jobb lesz. Nem lett jobb.

2016.12.07 Szorcsik

Szörnyen gyenge film, amely maximum a limonásé kategóriában megy el. A történet nem nagy szám, teljes mértékben kiszámítható. Néhány jó poén van benne, ami menti a filmet a bukástól.

A film összbevétele 633 733 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 118 259 forintot termelt. A hazai mozik összesen 10 231 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 4.5/10
(2016. 03. 07.)
Sarah Jessica Parkernek eszében sincs kilépni jól megszokott szerepköréből: a Minden út Rómába vezet egy megbízható SJP limonádé azoknak, akik még a Szex és New York 2-őt is értékelni tudták. 45/100 Több