
Vélemények (3)
Egy lányt követhetünk a filmen végig, hogy hogyan csúszik le az erkölcsi ranglétrán tetteivel. Nagyon elsötétül Mary személyisége a végén ezért lesz félelmetes. Remek film amúgy, nagyon stílusos szerintem, és szörnyen alulértékelt. Katharine Isabell... Több
Hát, ez a film, valami elképesztő módon alpári volt. Nem igazán ment ki a játék többre, mint az undor kiváltására, és nem tudtam meg többet az ember pszichéről semmit sem. Gyakorlatilag nincs motivációja a karaktereknek. Kár ezért a koncepcióért.