Nem vagyok sorozatgyilkos

Nem vagyok sorozatgyilkos

I Am Not a Serial Killer

"John Wayne Cleavernek hívnak. 16 éves vagyok, és a hullák a hobbim. A terapeutám szerint szociopata vagyok. De nem vagyok sorozatgyilkos."John megszállottan érdeklődik a sorozatgyilkosok iránt, de nem szeretnehozzájuk hasonlóvá válni. Pedig óriási a kísértés…Mivel gyerekkora óta acsaládja által… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Írország
Premier (HU): 2018.06.28.

2021.02.07 BoBamburg

Régóta szemezgettem a filmmel, de a megnézése előtt el akartam olvasni a könyvet. Aztán mikor elolvastam, kissé meg is bántam, mert nem volt jó könyv. Ilyen tipikus, tiniknek való, felszínes történet, de ennek ellenére bizakodó voltam a filmmel kapcsolatban. De sajnos az sem jobb.

2018.08.16 erahurka

A főszereplővel szerintem nagyon mellé lőttek, nem nyomta rosszul, de iszonyú irritáló feje volt. Plusz azért a könyv is jobban ki volt dolgozva, bár nem mindig könnyű egy több száz oldalas művet filmmé tömöríteni, ezúttal szerintem annyira nem siker... Több

Sajnos ismét egy zagyva, kusza és zavaros film, amit nagyon kevés ember tud értékelni... Lloyd is igen gyengén hozza a karaktert, és a rendezés is gyenge. Igyekszem elfelejteni, mert nem tett rám semmilyen hatást sem, még a csavar ellenére sem.

2017.10.03 indingo

Nem egy szokványos film, elindul egy irányba és tök más lesz belőle. Christopher Lloyd mint emberbőrbe bújt gyilkos UFO, na nem semmi. Sokáig emésztgettem a filmet.

2018.04.23 TomÁcs

Elég lassan körvonalazódott a fő vonal a földönkívülies dolog. Furcsa volt az egész történet, főszereplőstül, mindenestül. Nem igazán stílusom a film, de egyszer meg lehetett nézni.

A film összbevétele 21 148 dollár volt (imdb.com).

A film alapjául szolgáló regény szerzője, Dan Wells is feltűnik az egyik jelenetben (a film vége felé ő alakítja az egyik rendőrt). Szerző: hp

Bár a film alapjául szolgáló könyvsorozat hat kötetből áll, továbbra sem jelentették be, hogy a széria további részeit is megfilmesítenék. Szerző: hp

Dan Wells 2009-es azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A film forgatása 2015. feburár 28-án kezdődött meg Minnesotában. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2018. 06. 30.)
Minden pozitívuma ellenére sokszor mégis azt érezni, hogy a film meghátrálásra kényszerül és bizonyos, képzeletbeli határokat már nem lép át. Ezt leszámítva mégis csak egy sajátos jellegű horrorról van szó, mely alatt nem lehet unatkozni. Reméljük egyszer majd a folytatást, a Szörnyeteg urat is vászonra viszik, mert ezek után azt is megnézném.... Több

(2018. 07. 02.)
A Nem vagyok sorozatgyilkos-t szinte mindenki számára ajánlanám (természetesen csak 18 év felett), mert tökéletes műfaj keverék, amiben a horror, krimi, dráma és thriller kedvelői is megtalálhatják a számításaikat. Több

(2018. 07. 04.)
Egy kisvárosi szociopata tinédzser kiengedi a benne szunnyadó démont, ami gyilkolni vágyik, hogy legyőzzön egy igazit. Több

(2017. 01. 22.)

(2017. 01. 31.)
I Am Not a Serial Killer
Azt nem zárom ki, hogy rövid időn belül kult státuszra is szert tehet az I Am Not a Serial Killer, tekintettel arra a tényre is, hogy az alapjául szolgáló, magyarul Nem ​vagyok sorozatgyilkos címen megjelent Dan Wells-kötet is hatalmas népszerűségnek örvend. Hmmm... lehet, hogy a film hatására még én is elolvasom a könyvet! Több