Amíg alszol (2011)

Mientras duermes

elekm90   2021. 01. 13.

Érdekes történet egy sérült és velejéig gonosz emberről, aki mások szomorúságában leli örömét. Egy lakótömb gondnokaként az életvidám Clara megkeserítését tűzi ki legújabb céljául, mindezt meglehetősen beteg eszközökkel. Meglehetősen sokkoló és para a film, Luis Tosar pedig zseniális a főszerepben.

indingo   2017. 04. 12.

Perverz egy film volt, bár számomra sok kérdés merült fel. Az esti ténykedésnek sose maradt reggelre nyoma?Egyszer meg lehetett nézni, de másodszorra már le van lőve a poén.

dailyfilmsan   2019. 12. 14.

Először is nem nevezném horrornak. Esetleg trillernek, de annak is gyenge a film. Kicsit behatárolhatatlan és nem csak maga a film hanem azok az érzések is amiket előhoz. Kicsit taszító és egyben elgondolkodtató. Számomra az nem volt tiszta hogy mi a... több»

dulkap   2015. 02. 04.

Nem szoktam így fogalmazni, de régen láttam ennyire fos filmet. Az első perctől az utolsóig egy baromság. César szerintem nem félelmetes, maximum félelmetesen hülye. De illik a filmbe, mert az is végtelenül ostoba. Gyakorlatilag egy pozitívum van a f... több»

Edii   2015. 04. 23.

Nekem tetszett. Végig megtartja a feszültséget, hihetetlenül izgalmas. A végén pedig a csattanó, nagyon jól sikerült! Luis Tosar alakítása is kiváló és nagyon hiteles!

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Odafigyelős film, az már biztos. Kissé morbid, és beteges,de hát sajnos, ilyen a világunk is. Azért tetszett, mert ez megtörténhet bárhol és bármikor. A két főszereplő nagyon szuper volt.

Szilonka   2018. 08. 15.

Kicsit beleborzong az ember, mikor nézi. Félelmetes, belegondolni is rettenetes. Jó a története és a szereplők is.

Luis Tosar

A film eredeti címe 'Mientras Duermes', ami ugyanaz, mint annak a műsornak a címe, melyben az újságíró Ángela dolgozik a '[REC]' című horrorban, melyet szintén Jaume Balagueró rendezett.

(koricapito)

A Sleep tight-ban ismételten egy remek spanyol rendezésű művet ismerhetünk meg, izgalommal és fordulatokkal teli pszichothriller. Mindenkinek kötelezően ajánlott. több»