Amíg alszol

Mientras duermes

2022.12.24 stomachh

Nem rossz alapötlet, valahogy mégsem lett igazán jó. Pedig szeretem az ilyesfajta filmeket. A spanyol pszicho drámák között csak egy közepes.

Odafigyelős film, az már biztos. Kissé morbid, és beteges,de hát sajnos, ilyen a világunk is. Azért tetszett, mert ez megtörténhet bárhol és bármikor. A két főszereplő nagyon szuper volt.

2017.04.12 indingo

Perverz egy film volt, bár számomra sok kérdés merült fel. Az esti ténykedésnek sose maradt reggelre nyoma?Egyszer meg lehetett nézni, de másodszorra már le van lőve a poén.

2019.12.14 dailyfilmsan

Először is nem nevezném horrornak. Esetleg trillernek, de annak is gyenge a film. Kicsit behatárolhatatlan és nem csak maga a film hanem azok az érzések is amiket előhoz. Kicsit taszító és egyben elgondolkodtató. Számomra az nem volt tiszta hogy mi a... Több

2015.02.04 dulkap

Nem szoktam így fogalmazni, de régen láttam ennyire fos filmet. Az első perctől az utolsóig egy baromság. César szerintem nem félelmetes, maximum félelmetesen hülye. De illik a filmbe, mert az is végtelenül ostoba. Gyakorlatilag egy pozitívum van a f... Több

2018.08.15 Szilonka

Kicsit beleborzong az ember, mikor nézi. Félelmetes, belegondolni is rettenetes. Jó a története és a szereplők is.

2021.01.13 elekm90

Érdekes történet egy sérült és velejéig gonosz emberről, aki mások szomorúságában leli örömét. Egy lakótömb gondnokaként az életvidám Clara megkeserítését tűzi ki legújabb céljául, mindezt meglehetősen beteg eszközökkel. Meglehetősen sokkoló és para a film, Luis Tosar pedig zseniális a főszerepben.

2015.10.09 hsanya182

Elég elvont, beteg, negatív kisugárzású pszichopata film, melyben a boldogtalan embert az táplálja, ha a boldog embernek fájdalmat tud okozni. A megvalósítás elég jóra sikerült, remek felnőtt pszichompata filmet kaptunk. Egy borús negatív estét ad, m... Több

2018.04.14 TomÁcs

Sok film van, ahol a néző szimpatizál a negatív karakterrel. Na ez nem az a fajta. A története eléggé megrendítő és felkavaró, csak erős idegzetűeknek.

2016.05.10 VvV

Remek film, eléggé felkavaró. A spanyol filmek amúgy is mindig elég jók. a történetek picit beteg.

2019.01.22 Timcsi

Tetszett a film beteg gondolatai. A történetében a kezdetektől fogva érezni a feszültséget.

2019.05.06 petraszab

Maga a történet izgalmas és valahol félelmet kelt, de másutt nem tudom elképzelni hogy ezt meg lehet valósítani.

2015.02.10 juhasz-david93

Remek, pergős, izgalmas film, az utóbbi évek egyik legjobbja, ami pszichopatáról készült. Talán kevésbé félelmetes, mint elsőre várnánk, de ez nem is biztos, hogy baj.

2018.09.26 koricapito

Nem egy tucatfilm az biztos, de a maga kategóriájában egészen jónak lehet nevezni. Horrorról szó sincs, sokkal inkább thrillerről beszélünk ebben az esetben, viszont azt jól hozza a film. Lehet izgulni a főhősért még annak ellenére is, hogy tudjuk, h... Több