Nem vagyok sorozatgyilkos (2016)

I Am Not a Serial Killer

Vélemények: Nem vagyok sorozatgyilkos (2016)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2017. 10. 03.

Nem egy szokványos film, elindul egy irányba és tök más lesz belőle. Christopher Lloyd, mint emberbőrbe bújt gyilkos UFO, na nem semmi. Sokáig emésztgettem a filmet.

TomÁcs   2018. 04. 23.

Elég lassan körvonalazódott a fő vonal a földönkívülies dolog. Furcsa volt az egész történet, főszereplőstül, mindenestül. Nem igazán stílusom a film, de egyszer meg lehetett nézni.

Bazzzsi   2017. 10. 24.

Teljesen véletlenül akadtam a filmre, de megérte megnézni. Nagyon szokatlan a története nem is tudom, hogy láttam-e már hasonlót. És a főszereplő srác is hátborzongató.

silverkesh   2018. 02. 18.

Nem rossz, a könyvben kicsit más van a párom elmondása szerint, nekem fura, hogy a főhőst szinte sose veszi észre. :)))

Rivaikun   2016. 09. 06.

nagyon jó ajánlója a könyvének, nekem abszolút bejött, őszintén merem ajánlani

scroll35   2016. 09. 04.

Jó történet, kiváló rendezés és teljesen elégséges szerepjáték. Nekem nagyon tetszett a film, szimpatikus volt a főhős.

tyna19955   2016. 07. 01.

Remek film, nekem igazán tetszett. Kicsit finomabb, árnyaltabb befejezéssel zártam volna le a történetet, de végülis így is jó.

doobie   2016. 06. 29.

Annyira nem ment át nálam a rostán, mint szerettem volna. Megosztott a film. Volt amit szerettem benne, volt ami kifejezetten idegesített. De mindezt összegezve egy erős hármas.

pet-et   2016. 05. 22.

Forgatókönyvi adottságait tekintve nem egy erős film, de a vágás nagyon jól sikerült és ez a 16 mm-s változat is bejött nekem. Izgalmas, lebilincselő alkotás.

romcul   2016. 05. 14.

Sajnálom, de én unatkoztam a film alatt. Nem volt jó. Sokkal többre számítottam, mert a történet nagyon ígéretesnek tűnt.