Ámok

Ámok

Havoc

Unatkozó milliomos csemeték a gettóban keresnek izgalmat. A mindig szerepet játszó, dögös Allison (Anne Hathaway) és az árnyékában tengődő barátnője, Emily (Bijou Phillips) kikezdenek Hectorral (Freddie Rodríguez), a hírhedt drogcsempész-banda vezetőjével. A veszély olyannyira lázba hozza őket, hogy bármit megtennének azért, hogy a bandába tartozzanak. Hector azonban kemény feltételt szab, ami mindkét lány életét visszavonhatatlanul megváltoztatja.

Rendező: Barbara Kopple
Forgatókönyvíró: Stephen Gaghan, Jessica Kaplan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2006.05.16.
Bijou Phillips
Bijou Phillips
Freddy Rodríguez

2019.09.25 ZeroHero

Fudegyenge. Tinikrimi? Tinithriller? Vagy mi akart ez vajon lenni? UInalmas, vontatott, csapongo, hiteltelen diaklany sikitozas es veszelyes helyett inkabb nevetseges drogvezer... Nagyon rossz az egesz, nincs koncepcio, nem tart semerre a film, nem sokkol, nem lep meg, nem izgulok semmiert es senkiert... 0 pont.

2016.06.23 tamas84

A női jelenlét ez esetben negatívan hatott az egészre nézve, főleg a színészválasztásokat illeten. Különben meg egy hülye film, hülye unatkozó amcsi tinikről.

2016.11.18 philboy

5 perccelaz után, hog megnézted, már nem fogsz emlkeszni rá. Anne Hathaway az egyetlen jó dolog benne.

Johny Cash How do you want it című száma szól a filmben.Szerző: mamiéstöti2