Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Denzel Washington
Ethan Hawke

Patya94   2020. 11. 29.

Óriási film

Ha lenne olyan filmes lista, ahol a színészek közti kémia a mérvadó, akkor ez a film tuti, hogy a top 3-ban végezne. Denzel és Ethan Hawke az egész cselekmény alatt éreztetik egyszerre a kurva nagy feszültséget és az egymás iránt érzett, mélyen megbú... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 17.

Talán a lehető legjobb akció film ez Denzel Washington-tól és ebbe belekötni nem lehet. Hihetetlen jó volt a színészi munka, a forgatókönyv is kikezdhetetlen.

Sabnock Sanatory   2019. 07. 12.

Kemény,brutális,agresszív,és néha gyomorforgató a film.Denzel Washington talán legjobb filmje,de Ethan Hawke sem marad el tőle.Végig feszültség alatt tart,nem enged el! Kötelező darab.

Norbert93   2019. 08. 26.

Kiváló s egyben nagyon komoly zsarufilm, ami meg is marad a realitás talaján, létrehozva egyfajta valóságérzetet. Mindenféle látványelem vagy túlzott akciójelenet nélkül dolgozik és emiatt a film mindvégig feszült légkört alkot. A zöldfülű főszereplő... több»

harnas1207   2019. 01. 10.

Nagyon örültem, hogy végre meg tudtam nézni ezt a filmet, hiszen a kedvenc műfajom egyik legkedveltebb darabja. A korrupt zsarus filmek soha nem voltak népszerűek és ritka, hogy híres színészek kerülnek főszerepbe. Sajnos a film csak felületesen pisz... több»

Norbi   2018. 07. 27.

Az elején nem értettem miért ennyire unszimpatikus Denzel, aztán a vége felé megvilágosodtam. Nagyon nagyon izgalmas volt és tetszett a vége, ügyesen lett megoldva az egész.

MidoD7   2019. 04. 12.

Az az én meglátásom, hogy ez a film több, mint egyszerű látványorgia. Komoly üzenete van. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek, kiválóan szerepel.

A film költségvetése 45 millió dollár volt, jelenleg 104 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Denzel Washington a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Alnozo rendszámtáblája "ORP 967" egy utalás Rafael Perez rendőrtisztre, aki 1967-ben született, és akin a karakter alapul.

(kázsé)

Denzel Washington azt nyilatkozta, Alonzo a kedvenc szerepe, amit valaha játszott.

(kázsé)

Alonzo szerepére Bruce Willis is esélyes volt.