Kiképzés

Training Day

2023.10.26 Speedy94

Kedvenc filmjeim egyike

Nagyon komoly és brutális film. Denzel Washington brutál jól hozza az elborult nagy dumás mocskos zsaru szerepét. Ethan Hawke szintén zseniálisan alakítja a rábízott kezdő, mégis talpraesett és mindvégig jóként cselekvő zsaru szerepét. Remekül lehet érezni köztük a különbségeket, és a mélyen megbúvó testvéries bizalmat. Tökéletesen működik a feszültség és az izgalom minden egyes percben. Némely jelenet rendkívül brutális, némelyik pedig érzelmileg nagyon fel tudja dúlni a nézőt. A happy end elmarad. És így erősen 18+-os remekmű születik, ami akár egy rossz útra tért zsarunak a drámája is lehetne. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet. Nekem az egyik kedvencem.

Kemény,brutális,agresszív,és néha gyomorforgató a film.Denzel Washington talán legjobb filmje,de Ethan Hawke sem marad el tőle.Végig feszültség alatt tart,nem enged el! Kötelező darab.

2017.07.17 Deku

Talán a lehető legjobb akció film ez Denzel Washington-tól és ebbe belekötni nem lehet. Hihetetlen jó volt a színészi munka, a forgatókönyv is kikezdhetetlen.

2021.12.22 drg0602

Ez nagyon jól sikerült film. Elképesztő jó a témája. Minden egyes perce lefoglalt! A színészi teljesítmények tökéletesek. Nagyon jó alkotás! 10/10

2019.08.26 Norbert93

Kiváló s egyben nagyon komoly zsarufilm, ami meg is marad a realitás talaján, létrehozva egyfajta valóságérzetet. Mindenféle látványelem vagy túlzott akciójelenet nélkül dolgozik és emiatt a film mindvégig feszült légkört alkot. A zöldfülű főszereplő... Több

2019.01.10 harnas1207

Nagyon örültem, hogy végre meg tudtam nézni ezt a filmet, hiszen a kedvenc műfajom egyik legkedveltebb darabja. A korrupt zsarus filmek soha nem voltak népszerűek és ritka, hogy híres színészek kerülnek főszerepbe. Sajnos a film csak felületesen pisz... Több

2018.07.27 Norbi

Az elején nem értettem miért ennyire unszimpatikus Denzel, aztán a vége felé megvilágosodtam. Nagyon nagyon izgalmas volt és tetszett a vége, ügyesen lett megoldva az egész.

2019.04.12 MidoD7

Az az én meglátásom, hogy ez a film több, mint egyszerű látványorgia. Komoly üzenete van. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek, kiválóan szerepel.

2015.04.26 Bizsu82

Ezektol a szineszektol mindenképpen jobbat vártam, szóval nekem csalódás volt. Keszekusza sztori, sablonos akciójelenetek. Joindulattal egyszer nezheto.

2016.04.15 D. Shaday

Pokolian kemény film, Denzel Washington és Ethan Hawke életük egyik legjobb alakítását nyújtják. Talán éppen azért annyira felkavaró a Kiképzés, mert a látottak azt juttatják a néző eszébe, hogy a valóságban is előfordulhatnak hasonló esetek.

2016.04.22 Loborg

Fantasztikusan jó film , a színészekre a szerepet mintha ráöntötték/ ráírták volna , nem egy egyszerű történet, magával ragadja a nézőt és végig leköti a film nézése közben. Az akciók rajongóinak kihagyhatatlan.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon izgalmas, pontosan megírt történet, a színészek fantasztikusak a szerepükben, a hangulat, amit megteremt, megfogja a nézőt (és egy darabig nem is engedi el).

2018.09.26 thejoker

Nagyon kemény akciófilm, a történet is hihetetlen és hogy a való világban is megtörténhetnek ilyen esetek. Elég jól ki lett találva a film, izgalmas, és az akciójelenetek is jók voltak. Végig lekötött, egyáltalán nem unatkoztam. Nagyszerű színészi al... Több

2020.11.29 Patya94

Óriási film

Ha lenne olyan filmes lista, ahol a színészek közti kémia a mérvadó, akkor ez a film tuti, hogy a top 3-ban végezne. Denzel és Ethan Hawke az egész cselekmény alatt éreztetik egyszerre a kurva nagy feszültséget és az egymás iránt érzett, mélyen megbú... Teljes kritika