Yosihiro   2018. 12. 09.
Egy Amerikai

Igen megérte az Oscar díjat ez a film. Föleg a díszlet és tánc volt kiemelkedö nem mindennapi ebben a kategoriában. A szinészi alakításokban Gene K . emelném ki aki a filmet felemelte tánctudásával. Maga a történet jól indul aztán kicsit sablonossá válik. A zenei táncos részek még jól illeszkednek , de a végén a hosszu táncjelent már kissé zavaró, de a müvészi értéke megmarad. kicsit nagyobb csavart is el tudtam volna képzelni a történetben de a vége happy and lett :) Vidám üde film :) Érdemes megnézni unatkozni nem lehetr rajta! Üdv Yosi

Rajkó   2015. 10. 04.

Az ének az esőben-típusó filmekkel ki lehetne kergetni a világból. Ennek a filmnek is sikerült.

anonym   2015. 08. 31.

Zenés, szerelmes, táncolós, nagyon beállított jelenetsorokból összevarrt produkció, negédes és nem hihető színészi játékkal.

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteményben.

Leslie Caron filmes debütálása.

Gene Kelly kedvence a saját musicaljei közül.