A szerelem gyerekkel jön

Ange et Gabrielle

2019.10.09 HitGirl

Bruel és Carré kimondottan jól alakítanak a filmben, működik köztük az a bizonyos kémia, de az összhatás valahogy keserédes, mert lehetett volna ez sokkal több is, és sajnos mégsem lett.

2016.05.27 Bogi87

Tetszett a film. Könnyed és szórakoztató. Ajánlom mindenkinek aki egy kis kellemes kikapcsolósásra vágyik.

2016.12.07 Szorcsik

Nem gondoltam először, hogy ennyire tetszeni fog majd ez a kis film, de remekül szórakoztam rajta. A hangsúly nem magán a történeten van, hanem a színészi játékon, humoron.

2016.11.02 kicsimano

Aranyos, kis bárgyú vígjáték, jó értelemben. Nem kell nagy dolgokra számítani a filmmel kapcsolatban, nincsenek benne nagy fordulatok, rejtélyesség. A végkifejlet egész idő alatt sejthető, mégis remek szórakozást tud nyújtani.

2017.02.08 Ancsus

Pontosan az ilyen filmekre mondják azt, hogy limonádé, mint amilyen A szerelem gyerekkel jön. Én jól szórakoztam rajta, néha hangosan is meg tudott nevettetni.

2016.12.31 Potoczkie

Nagy meglepetés volt számomra a Szerelem gyerekkel jön, mert alapból egy gyenge, kis limonádé filmre számítottam. Limonádénak tényleg limonádé, de ezzel együtt nagyon szerethető és üdítő.

2016.12.02 gubimari

Bájos francia vígjáték, ami nemcsak megmosolyogtat, hanem jó néhány alkalommal hangosan meg is nevettet. A történet bár kiszámítható, a teremtett helyzetek mulatságosak. Jó kis film.

2017.03.27 Szinano

Időnként jól esik megnézni egy-egy limonádé romantikus filmet, ami tudom, hogy nem lesz egy életre szóló élmény, de arra a kis időre, amíg tart, kikapcsol és energiával tölt fel. A szerelem gyerekkel jön meglepetés volt számomra, egész jól szórakoztam rajta.

2016.09.17 krazucsi

Nem egy filmtörténeti mérföldkő, viszont korrekt kis alkotás, laza kikapcsolódásnak kiváló. Egy művészmoziban láttam, néhány ember társaságában. A történet kiszámítható, nem kell váratlan fordulatokra várni, viszont képes megnevettetni.

2016.07.20 tomvétsz

Egy laza kikapcsolódásnak megteszi, de azért maradandó élményt senki ne várjon tőle. Nem rossz ez, egyáltalán nem az, de igazság szerint láttunk már hasonlót, nem is egy alkalommal.