A szerelem gyerekkel jön

Ange et Gabrielle
Thomas Solivéres
Alice de Lencquesaing
Patrick Bruel

Claire 17 évesen teherbe esik, azonban a gyerek apja tipikus nőcsábász és semmi kedve az apasághoz. Claire édesanyja Gabrielle úgy dönt, hogy a férfi apájához, Ange-hez fordul segítségért, hogy rendbe hozza gyermekeik… Több

Rendező: Anne Giafferi
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2016.05.19.

2019.10.09 HitGirl

Bruel és Carré kimondottan jól alakítanak a filmben, működik köztük az a bizonyos kémia, de az összhatás valahogy keserédes, mert lehetett volna ez sokkal több is, és sajnos mégsem lett.

2016.05.27 Bogi87

Tetszett a film. Könnyed és szórakoztató. Ajánlom mindenkinek aki egy kis kellemes kikapcsolósásra vágyik.

2016.12.07 Szorcsik

Nem gondoltam először, hogy ennyire tetszeni fog majd ez a kis film, de remekül szórakoztam rajta. A hangsúly nem magán a történeten van, hanem a színészi játékon, humoron.

2016.11.02 kicsimano

Aranyos, kis bárgyú vígjáték, jó értelemben. Nem kell nagy dolgokra számítani a filmmel kapcsolatban, nincsenek benne nagy fordulatok, rejtélyesség. A végkifejlet egész idő alatt sejthető, mégis remek szórakozást tud nyújtani.

2017.02.08 Ancsus

Pontosan az ilyen filmekre mondják azt, hogy limonádé, mint amilyen A szerelem gyerekkel jön. Én jól szórakoztam rajta, néha hangosan is meg tudott nevettetni.

A film összbevétele 3 840 883 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 12 006 932 forintot termelt. A hazai mozik összesen 9 103 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2016. 05. 20.)
Rossz házasság
A szerelem gyerekkel jön pont olyan, mint egy rossz házasság: a rózsaszín köd után jönnek a szürke hétköznapok. Anne Giafferi filmje a felénél kifúj, és a remekül induló nagyromantikából egyszernézős randifilm lesz. Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 05. 22.)
Igen, a franciák tényleg értenek a romantikához, és a romantikus vígjátékaiknak gyakran megvan a sajátos bája, de ez még nem jelenti azt, hogy minden francia romkom szórakoztató lenne. 45/100 Több