Anyák napja

Mother's Day

2016.11.02 kicsimano

Bevallom jobb filmre számítottam, ugyanis olyan sok remek színész volt az Anyák napjában, hogy azt hittem, a film is felér majd hozzájuk, de utóbbi igen átlagos volt. Egyszer nézhető.

2016.05.09 deneslau

Nekem kicsit csöpögött a film, mint általában a Julia Roberts filmek. Langyos, ellavírozó, nyugodt film, ahol a romantikáé a főszerep, s van némi mögöttes tartalma is, de sok izgalomra ne számítsunk. Szép, kedves film, hasonló befejezéssel.

2016.07.08 tamas84

Tipikus Garry Marshall film, semmi extra. Aki szereti az ilyen langyosabb komédiákat, el fog tudni szórakozni rajta, de egyébként nem egy maradandó élmény.

2017.02.08 Ancsus

A sok jó színész miatt kap tőlem négy csillagot ez a film, ők ellensúlyozták némiképp at, hogy maga a történet eléggé felejthető volt. Egyszer nézhető kategória, könnyed szórakozás.

2016.12.02 gubimari

Átlagos, nem kiemelkedő, nem túl emlékezetes, ám kedves vígjáték, így egyszer érdemes lehet megnézni. Különösen nagy neveket vonultat fel a film, azonban kiemelkedő színészi játékot nem láthatunk benne.

2017.03.27 Szinano

Ahhoz képest, hogy milyen nevek játszanak ebben a filmben, sokkal ütősebb és jobb darabra számítottam. Maga a történet nem volt túlságosan érdekfeszítő, nem tudta sokáig fenntartani a figyelmemet.

2016.09.17 krazucsi

Egyszer nézhető film, néhány jó poénnal, de inkább megmosolyogtat, mint megnevettet. Egyes jelenetek igazán meghatóra, megindítóra, elgondolkodtatóra sikerültek.

2018.01.03 Dius0520

Imádom Anistont, de ez a film nem igazán tetszik. Elég lagymatag, nincs nagyon kitöltve a történet.

2016.08.15 Benji.I.

Nagyon jó, vicces vígjáték. Sok jó poén van benne. Szépen fonódnak össze a történetek. Érzelmes, családias film tele híres sztárral. Cukormázas, Szombat délutános Amerikai film. A Téma nagyon jó választás. Szépen dolgozza fel. Tanulsága is van!