Anyák napja

Margo Martindale
Jon Lovitz
Sarah Chalke
Britt Robertson

Mi a közös a lobbanékony Sandyben (Jennifer Aniston), a káprázatos ékszereket reklámozó Mirandában (Julia Roberts) és a férjét odaadóan szerető Jesse-ben (Kate Hudson)? Mindhárman édesanyák, és bár a mindennapjaikban egészen más örömökkel és kihívásokkal néznek szembe, anyák napján… Több

Rendező: Garry Marshall
Premier (HU): 2016.04.28.

2022.08.23 Klauka89

Nos igen, cukorszirupos, anyák napi giccs, tipikus amerikai csomagolásban. A szereplők jók voltak, remek csapat. De az a része, hogy jajj, anyák napja van, és az ezer éve nem látott szülő átutazza a fél kontinenst, hogy találkozzon a lányaival, akik ... Több

2017.04.15 indingo

Julia Robertset nem tudom miért kellett ennyire elcsúfítani. A történet a női karakterekre volt kihegyezve, de valahogy senki sem alakított valami nagyot.

2017.02.24 ArpiHajdu és Réci

Gary Marshall összes filmje egyforma

Szóval az van, ha láttál egy Gary Marshall filmet, akkor igazából láttad az összeset, mert az összetevők ugyanazok, néha még a színészek is (a végén még ki is írják hogy Héctor Elizondo, mint mindig) , általában csak az ünnep más, ami köré a történet... Teljes kritika

2016.05.27 Bogi87

Néha kissé ugyan elcsépelt, közhelyekkel tarkított romantikus vígjáték, ám egy könnyed kikapcsolódásra kiválóan alkalmas.

2017.10.25 Deku

Semmi nem volt benne ami miatt megérte volna az időt beleölni. Gyakorlatilag pusztán időpocséklás volt. Bőven hozhattak volna ki belőle sokkal többet is, mert az alap történet igazán kedvemre való lett volna.

A film összbevétele 48 782 670 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 150 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 129 966 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

48,4 millió dollár bevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

25 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A film nyitó narrációját, Penny Marshall, Gary Marshall húga mondta fel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Julia Roberts furcsa parókája ugyanaz, amelyet a Sztárom a párom című filmben viselt a karaktere, amikor az űrben játszódó filmet forgatta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 05. 11.)
Cukros kalendárium
Garry Marshall ráállt a naptárlapozgatásra, a Valentin nap és a Szilveszter éjjel után itt az Anyák napja – akik az előzőket kedvelték, talán ezt is szeretni fogják, akinek viszont már a kalendárium többi napja is édeskés volt, most garantáltan cukormérgezést kap. 6/10 Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 04. 29.)
Van az úgy, hogy szeretnél egy vödörnyi nyálat az arcodba egy maréknyi sztár közreműködésével. 45/100 Több
Modern család
2009