Anyák napja

Mother's Day

2022.08.23 Klauka89

Nos igen, cukorszirupos, anyák napi giccs, tipikus amerikai csomagolásban. A szereplők jók voltak, remek csapat. De az a része, hogy jajj, anyák napja van, és az ezer éve nem látott szülő átutazza a fél kontinenst, hogy találkozzon a lányaival, akik ... Több

2017.04.15 indingo

Julia Robertset nem tudom miért kellett ennyire elcsúfítani. A történet a női karakterekre volt kihegyezve, de valahogy senki sem alakított valami nagyot.

2017.02.24 ArpiHajdu és Réci

Gary Marshall összes filmje egyforma

Szóval az van, ha láttál egy Gary Marshall filmet, akkor igazából láttad az összeset, mert az összetevők ugyanazok, néha még a színészek is (a végén még ki is írják hogy Héctor Elizondo, mint mindig) , általában csak az ünnep más, ami köré a történet... Teljes kritika

2016.05.27 Bogi87

Néha kissé ugyan elcsépelt, közhelyekkel tarkított romantikus vígjáték, ám egy könnyed kikapcsolódásra kiválóan alkalmas.

2017.10.25 Deku

Semmi nem volt benne ami miatt megérte volna az időt beleölni. Gyakorlatilag pusztán időpocséklás volt. Bőven hozhattak volna ki belőle sokkal többet is, mert az alap történet igazán kedvemre való lett volna.

2019.06.26 HercegPeter

Vicces, hogy a film elkészültekor az anyák közül csak Julia Robertsnek volt a valóságban is gyereke. Talán ez az oka, hogy az egész hiteltelen volt számomra. A film megtekintése előtt féltem, hogy egyfajta Rossz anyák-típusú pusztítóan alpári hülyesé... Több

2017.02.07 Berto49

A „Micsoda nő” rendezője készítette, aki mostanában nagyon idős korában is dolgozik, egymás után „nyomja ki magából” a romcomokat. Tökéletesen igaz a számos kritika, mert cukros, mézesmázos és elsősorban nagyon-nagyon giccses.

2019.12.30 TomÁcs

Helyes kis film a szeretetről, barátságról, elfogadásról és összetartozásról. A drámai vonal mellett, helyenként kellően humoros is például amikor a gyerek az oroszlán jelmezt fordítva veszi fel.

2018.01.30 diumiu

Nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, annak ellenére hogy kicsit limonádé kategória, de pompásan kikapcsolt. A szereplők jól ki lettek választva, a történet is tetszett, egyedül Julia Roberts parókája az amit nem értek....

2016.06.26 Kirana80

Sziruppal felöntött limonádé, aranyos sztárszereplőkkel, sok üresjárattal, aranyos jelenetekkel.. Sok ilyet láttunk már. Vagy hasonlót. Max.egyszer nézhető.

2017.07.02 miklosvaridori

Sablonos részei ellenére tetszett a film, mert egy könnyed kikapcsolódást jelentett, amin nem kellett túl sokat agyalni, viszont kellőképpen kikapcsolt.

2017.07.31 penzesisti

Jó kis amerikai vígjáték, nagyon élveztem, jók a dumák, jelenetek, karakterek. Hiába sablonos, visszatérő poénjai ellenére, mégis jó kikapcsolódás, élvezetes.

2016.04.28 angel001

Tegnap este sikerült elmennünk egy veritésre. Nagyon jó szereposztás, Nem túl izgalmas,de romantikusan mutatja be a családanyák hétköznapjait, megprobáltatásait.A finálé anyák napján teljesedik ki.Érdemes megnézni.

2016.12.07 Szorcsik

Egynek elmegy, de nem egy világmegváltó film, amely élete végéig kitörölhetetlenül belevésődik az ember emlékezetébe. Egyszer viszont érdemes lehet megnézni, mert egész jó.