
Vélemények (6)
Ez a film nem ijesztő, nem feszült, csak roppant irritáló. A zacskófejű fiatalember hátán való pörgése több mint komikus, a folyamatosan ordító nő borzasztóan idegesítő. Az egyetlen értékelhető dolog a film első 3 perce, az az önirónia, amit a kisvár... Több
Nagyon ígéretesen kezdődik a film, tetszik az alapötlet is. Nem kifejezetten félelmetes, inkább érdekes a történet és felkelti az érdeklődést. Sajnos ahogy halad előre, úgy lesz egyre laposabb, a végkifejlet pedig már kifejezetten összecsapott szerin... Több
Hát, legyünk őszinték, pont annyira jó, mint ahogy a leírás alapján ezt sejteni lehet. Nem nagyon. Tele kommersz ijesztgetéssel és felejthető pillanatokkal. Pedig egy kellemes b-kategóriás horror is lehetett volna belőle.
Nagyon szórakoztató film. Nem nagyon szeretem a szellemekkel, démonokkal való horrorfilmeket, de egy-két kivétel azért van, és ez közéjük tartozik.