Apáca show

Sister Act

2020.03.18 Interfectorem Sabnock

Kifejezetten szórakoztató vígjáték,amit Whoopi Goldberg tol fel ilyen magasra!Zseniális poénok,kiváló helyzetkomikumok!Nagyon tetszett,mert sallangmentesen,csak őszintén megnevettet.

2017.07.02 indingo

Kedvelhető történet, amely olykor még vicces is. A dalok amik a filmben vannak nagyon fülbemászóak és sokkal egyedibbek, mint az agyonsztárolt LalaLandban.

2020.02.17 dailyfilmsan

Nagyon szeretem ezt a filmet egy nagy jellemfejlődés. Majdnem minden szereplőn megfigyelhető az emberi változás egy új közegben vagy egy új ember hatására. Emellett jók a kóruszenei részek. Szerintem egy örökzöld film.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon jó szerethető és vicces történet. Nagyon jó az alaptörténet, hogy egy popdívát pont apácaként akarnak elbújtatni a tanúvédelmi programban. Imádtam a zeneszámokat és a film sajátos humorát. Goldberg zseniálisan elvitte a filmet a hátán.

2018.01.31 diumiu

Szerintem egy nagyon szerethető, humoros történet, fantasztikus zenékkel és hangokkal. Whoopi Goldberg fantasztikusan jól formálta meg a karaktert, bármikor szívesen újra nézem.

2019.06.01 kevelin

akárhányszor képes vagyok megnézni és végig izgulni az apácák sorsát :D imádom whoopy goldberg játékát a filmcímet is képviselő betétdal pedig ngy kedvencem tekintve h a kórusommal rengeteget énekeltük anno. szerintem szuper kis vígjáték lett

2018.03.19 hackerjulcsi

Hatalmas formák ezek az apácák! Ötletes, szórakoztató film. A betétdalai azóta is hatalmas népszerűségnek örvendenek, de semmiképpen sem méltatlanul. Szeretem.

2016.11.13 goat2000

Hát végül is megnézhető a film, bár úgy gondolom, hogy tényleg nem a legjobb. Sajnos nagyon sok az erőltetett poén benne, pedig Whoopi Goldberg nagyon jó színész lenne.

2016.08.22 Macika

Nekem nem igazán jött át a film, de ez lehet hogy azért van, mert nem vagyok oda Whoopi Goldbergért. Annyira a humora, stílusa sem tetszett a filmnek. Sablonos, újat nem adott.

2016.03.04 Elizabeth

Egyik kedvencem ez a film és Whoopi is jól játszik mint mindig. A film maga szórakoztató és még én is éneklek közben.

2015.02.03 mobilman89

Nem sok ehhez hasonló film van, kimondottan jópofa a történet. Whoopi Goldberg nagyon jó hozza a figurát, a film szórakoztató, a maga nemében szerintem kimagasló.