Apáca show 2. - Újra virul a fityula

Apáca show 2. - Újra virul a fityula

Sister Act 2: Back in the Habit
diumiu

Deloris Van Cartier ismét apácaruhát ölt. Mary Clarence nővérként, a rendfőnökasszony megbízására, ezúttal diákkórust szervez, így segít megmenteni egy bezárásra ítélt egyházi iskolát.… Több

Forgatókönyvíró: Joseph Howard
Premier (HU): 1994.07.28. | Disney+ (2022.06.14.)

Apáca show 3  (2024)

Apáca show  (1992)

2019.09.03 Interfectorem Sabnock

Erőlködés szaga van.Oké,Goldberg azért ebben a részben is nagyon jó,csak ezt már rétes nyújtásnak érzem.A zene,ami kissé megmenti nálam.

2018.12.12 mamiéstöti2

Az első rész sokkal eredetibb volt ennél. Ebben semmi újdonság nem volt. Azért egyszer meg lehet nézni.

2017.07.02 indingo

Az első rész méltó folytatása, a dalok itt is nagyon el lettek találva. Whoopi Goldberg karaktere remek, bár nekem róla mindig az jut az eszembe, hogy az eredeti szakmája halottfestő/sminkes.

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon jó folytatás. Talán jobban tetszett ez mint az első. Érdekes látni, ahogy tanárrá válik az énekes oda nem illő popénekes akit az első részben is megismerhettünk. Az iskolán be akarják zárni és azt próbálják meg a kórussal megakadályozni. Friss és tökéletes vígjáték, ha ki akar egy kicsit kapcsolódni az ember.

2018.01.31 diumiu

Számomra mindig kockázatos a folytatás egy jól teljesítő első rész után, de ebben az esetben azt kell mondanom hogy nem is sikerült rosszul. Bár a történet szerintem picit gyengébb, mint az első résznél, de összességében tetszett a film.

Abban a jelenetben, amikor a srácok a kosárlabdapályán vannak és Lauryn Hill karaktere, Rita elkezd rappelni, nem volt eredetileg benne a forgatókönyvben. Szerző: rbernadett

Whoopi Goldberg lánya, feltűnik a filmben, ő az a diák az osztályteremben.Szerző: rbernadett