Apáca show 2. - Újra virul a fityula (1993)

Sister Act 2: Back in the Habit

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Erőlködés szaga van.Oké,Goldberg azért ebben a részben is nagyon jó,csak ezt már rétes nyújtásnak érzem.A zene,ami kissé megmenti nálam.

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Az első rész sokkal eredetibb volt ennél. Ebben semmi újdonság nem volt. Azért egyszer meg lehet nézni.

indingo   2017. 07. 02.

Az első rész méltó folytatása, a dalok itt is nagyon el lettek találva. Whoopi Goldberg karaktere remek, bár nekem róla mindig az jut az eszembe, hogy az eredeti szakmája halottfestő/sminkes.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon jó folytatás. Talán jobban tetszett ez mint az első. Érdekes látni, ahogy tanárrá válik az énekes oda nem illő popénekes akit az első részben is megismerhettünk. Az iskolán be akarják zárni és azt próbálják meg a kórussal megakadályozni. Friss és tökéletes vígjáték, ha ki akar egy kicsit kapcsolódni az ember.

diumiu   2018. 01. 31.

Számomra mindig kockázatos a folytatás egy jól teljesítő első rész után, de ebben az esetben azt kell mondanom hogy nem is sikerült rosszul. Bár a történet szerintem picit gyengébb, mint az első résznél, de összességében tetszett a film.

kevelin   2019. 06. 01.

akárhányszor képes vagyok megnézni és végig izgulni az apácák sorsát :D imádom whoopy goldberg játékát a filmcímet is képviselő betétdal pedig nagy kedvencem tekintve h a kórusommal rengeteget énekeltük anno. szerintem szuper kis vígjáték lett

Mozi22   2015. 05. 01.

Whoopi Goldberg- et nem lehet szeretni a zene pedig fenomenális. A humor pedig fergeteges.

Abban a jelenetben, amikor a srácok a kosárlabdapályán vannak és Lauryn Hill karaktere, Rita elkezd rappelni, nem volt eredetileg benne a forgatókönyvben.

Whoopi Goldberg lánya, feltűnik a filmben, ő az a diák az osztályteremben.