Apáca show

Apáca show

Sister Act

Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg

Miután munkaadója és szeretője a szeme láttára ölte meg egyik alkalmazottját, feldobja a maffiózót a rendőrségen. Az FBI szemtanú-védelmi programja keretében új identitást kap. Mary Clarence nővérként egy apácarend biztonságos falai között kell élnie.… Több

Premier (HU): 1993.07.30. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.03.18 Interfectorem Sabnock

Kifejezetten szórakoztató vígjáték,amit Whoopi Goldberg tol fel ilyen magasra!Zseniális poénok,kiváló helyzetkomikumok!Nagyon tetszett,mert sallangmentesen,csak őszintén megnevettet.

2017.07.02 indingo

Kedvelhető történet, amely olykor még vicces is. A dalok amik a filmben vannak nagyon fülbemászóak és sokkal egyedibbek, mint az agyonsztárolt LalaLandban.

2020.02.17 dailyfilmsan

Nagyon szeretem ezt a filmet egy nagy jellemfejlődés. Majdnem minden szereplőn megfigyelhető az emberi változás egy új közegben vagy egy új ember hatására. Emellett jók a kóruszenei részek. Szerintem egy örökzöld film.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon jó szerethető és vicces történet. Nagyon jó az alaptörténet, hogy egy popdívát pont apácaként akarnak elbújtatni a tanúvédelmi programban. Imádtam a zeneszámokat és a film sajátos humorát. Goldberg zseniálisan elvitte a filmet a hátán.

2018.01.31 diumiu

Szerintem egy nagyon szerethető, humoros történet, fantasztikus zenékkel és hangokkal. Whoopi Goldberg fantasztikusan jól formálta meg a karaktert, bármikor szívesen újra nézem.

Pedro Almodóvarnak felajánlották a rendezői széket, de visszautasította azt. Szerző: dailyfilmsan

Lauren Holly-t meghallgatták Mary Robert nővér szerepére.Szerző: dailyfilmsan

A templom, amelyben Whoopi Goldberg menedéket talál, a Szent Pál katolikus templom, ami a Valley Street 221-es számnál, San Franciscoban található.Szerző: dailyfilmsan

A film főszereplőjét egy valós személyről, Dolores Hartról mintázták, akire akkor bukkantak, amikor anyagot gyűjtöttek a forgatókönyvhöz. Hart színésznő volt, mielőtt apáca lett és olyan filmekben szerepelt, mint a King Creoble vagy az Ahol a fiúk vannak. Többször forgatott Elvis Presley-vel is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 10. 18.)
Egyetlen gigapoént sem tudnék kiemelni a filmből, ennek ellenére konstans nevetőgörcs vár arra, aki rászánja magát erre az alkotásra, amely egyáltalán nem az örökkévalóságnak készült, pusztán egy jó kis mozi volt a cél, amelyen jól szórakozik a közönség, és ez tökéletesen abszolválta. Több