Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Randiztam egy sztárral (2010)

StarStruck

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Az eddig leggyengébb disney film amit láttunk. Majdhogynem minden szempontból értékelhezetetlen. Még a jól bevált romantikus szálat is elrontották. Egyedül talán zeneileg volt értelme talán megnézni.

Deku   2017. 12. 09.

Ilyen filmhez nem sokszor van szerencsém és őszintén megmondom nem is baj. Elképedtem és nem azért mert annyira frenetikus lett hanem, hogy mennyire nem volt benne összhang.

lolita13   2016. 10. 18.

ez egy tipikus tinifilm de szerintem aki szereti a romantikus, humoros és cuki történeteket az biztos szeretni fogja bármilyen korosztályba is tartozik.

doroffee   2016. 02. 15.

Tipikus tucat tinifilm. Az értékelendő, hogy akar valamit tanítani a fiataloknak, de ezt nagyon szájbarágós, nem túl eredeti módon teszi. A poénok semmilyenek benne, a színészi alakítások sincsenek a topon.

Zsofi821   2015. 04. 29.

Ebbenaz alkotásban jóval több van , mint egy átlagos disney filmben. Pompás történet ,szimpatikus szereplők ,csodás zenék. Bármikor újra tudnám nézni.

Gwen_mot   2018. 07. 10.

Ó, én egyszerűen imádtam ezt a filmet. Tele van jó számokkal, kellemes karakterekkel, nagyon jó nézni egyszerűen. Szerintem simán újranézhető bármikor.

Penge   2014. 10. 05.

Mit mondhatnék, igazából a Disneytől nem is vártam mást, mint ezt az erőltetett százszor látott koncepciót. Semmiben sem különbözik a többi Disney tinifilmtől, hacsak abban nem, hogy az alakítások egy picivel érdekesebbek, mint amit megszokhattunk.

Sterling Knight

A film azonos című albuma 2010. február 9-én jelent meg az Amerikai Egyesült Államokban.

(lolita13)

Magyarországi premierje 2010. május 1-én volt a Disney Channel-en.

(lolita13)