Randiztam egy sztárral

Randiztam egy sztárral

StarStruck

A Randiztam egy sztárral című filmben Jessica Olson meglátogatja nagymamáját. A Los Angeles-i kiruccanás azonban izgalmas fordulatot vesz, amikor megismerkedik a hollywoodi filmsztárral, Christopher Wilde-dal. A két fiatal között barátság szövődik, melyet veszélybe sodor… Több

Forgatókönyvíró: Barbara Johns, Annie DeYoung
Premier (HU): 2010.05.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.07.23 Ms. Akárki

Az eddig leggyengébb disney film amit láttunk. Majdhogynem minden szempontból értékelhezetetlen. Még a jól bevált romantikus szálat is elrontották. Egyedül talán zeneileg volt értelme talán megnézni.

2017.12.09 Deku

Ilyen filmhez nem sokszor van szerencsém és őszintén megmondom nem is baj. Elképedtem és nem azért mert annyira frenetikus lett hanem, hogy mennyire nem volt benne összhang.

2016.10.18 lolita13

ez egy tipikus tinifilm de szerintem aki szereti a romantikus, humoros és cuki történeteket az biztos szeretni fogja bármilyen korosztályba is tartozik.

2016.02.15 doroffee

Tipikus tucat tinifilm. Az értékelendő, hogy akar valamit tanítani a fiataloknak, de ezt nagyon szájbarágós, nem túl eredeti módon teszi. A poénok semmilyenek benne, a színészi alakítások sincsenek a topon.

2015.04.29 Zsofi821

Ebbenaz alkotásban jóval több van , mint egy átlagos disney filmben. Pompás történet ,szimpatikus szereplők ,csodás zenék. Bármikor újra tudnám nézni.

A film azonos című albuma 2010. február 9-én jelent meg az Amerikai Egyesült Államokban.Szerző: lolita13

Magyarországi premierje 2010. május 1-én volt a Disney Channel-en.Szerző: lolita13