Randiztam egy sztárral

StarStruck

2019.07.23 Ms. Akárki

Az eddig leggyengébb disney film amit láttunk. Majdhogynem minden szempontból értékelhezetetlen. Még a jól bevált romantikus szálat is elrontották. Egyedül talán zeneileg volt értelme talán megnézni.

2017.12.09 Deku

Ilyen filmhez nem sokszor van szerencsém és őszintén megmondom nem is baj. Elképedtem és nem azért mert annyira frenetikus lett hanem, hogy mennyire nem volt benne összhang.

2016.10.18 lolita13

ez egy tipikus tinifilm de szerintem aki szereti a romantikus, humoros és cuki történeteket az biztos szeretni fogja bármilyen korosztályba is tartozik.

2016.02.15 doroffee

Tipikus tucat tinifilm. Az értékelendő, hogy akar valamit tanítani a fiataloknak, de ezt nagyon szájbarágós, nem túl eredeti módon teszi. A poénok semmilyenek benne, a színészi alakítások sincsenek a topon.

2015.04.29 Zsofi821

Ebbenaz alkotásban jóval több van , mint egy átlagos disney filmben. Pompás történet ,szimpatikus szereplők ,csodás zenék. Bármikor újra tudnám nézni.

2018.07.10 Gwen_mot

Ó, én egyszerűen imádtam ezt a filmet. Tele van jó számokkal, kellemes karakterekkel, nagyon jó nézni egyszerűen. Szerintem simán újranézhető bármikor.

2014.10.05 Penge

Mit mondhatnék, igazából a Disneytől nem is vártam mást, mint ezt az erőltetett százszor látott koncepciót. Semmiben sem különbözik a többi Disney tinifilmtől, hacsak abban nem, hogy az alakítások egy picivel érdekesebbek, mint amit megszokhattunk.