Apáca show 2. - Újra virul a fityula

Sister Act 2: Back in the Habit

2019.09.03 Interfectorem Sabnock

Erőlködés szaga van.Oké,Goldberg azért ebben a részben is nagyon jó,csak ezt már rétes nyújtásnak érzem.A zene,ami kissé megmenti nálam.

2018.12.12 mamiéstöti2

Az első rész sokkal eredetibb volt ennél. Ebben semmi újdonság nem volt. Azért egyszer meg lehet nézni.

2017.07.02 indingo

Az első rész méltó folytatása, a dalok itt is nagyon el lettek találva. Whoopi Goldberg karaktere remek, bár nekem róla mindig az jut az eszembe, hogy az eredeti szakmája halottfestő/sminkes.

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon jó folytatás. Talán jobban tetszett ez mint az első. Érdekes látni, ahogy tanárrá válik az énekes oda nem illő popénekes akit az első részben is megismerhettünk. Az iskolán be akarják zárni és azt próbálják meg a kórussal megakadályozni. Friss és tökéletes vígjáték, ha ki akar egy kicsit kapcsolódni az ember.

2018.01.31 diumiu

Számomra mindig kockázatos a folytatás egy jól teljesítő első rész után, de ebben az esetben azt kell mondanom hogy nem is sikerült rosszul. Bár a történet szerintem picit gyengébb, mint az első résznél, de összességében tetszett a film.

2019.06.01 kevelin

akárhányszor képes vagyok megnézni és végig izgulni az apácák sorsát :D imádom whoopy goldberg játékát a filmcímet is képviselő betétdal pedig nagy kedvencem tekintve h a kórusommal rengeteget énekeltük anno. szerintem szuper kis vígjáték lett

2015.05.01 Mozi22

Whoopi Goldberg- et nem lehet szeretni a zene pedig fenomenális. A humor pedig fergeteges.

2015.02.03 mobilman89

Bár nekem az első rész jobban bejött, Whoopi Goldberg itt is nagyon szerethetően hozza a figurát. Kellemes, szerethető vígjáték.