Arcmás

Faces in the Crowd

2024.01.02 Szarka Eszter

Kissé logikátlan volt az egész, rettentő gyenge színészi játékkal. A főszereplő végig borzasztó buta fejjel csodálkozott rá mindenkire. Nem kell többször megnézni.

2016.06.19 erare

Rém gyenge film és ezen még Jovovich alakítása sem javított. Sőt, azt kell mondjam a csinos színésznő még nem játszott ilyen rosszul, mint ebben a thrillerben. Fél szemmel nézhető mozi, s ez amiatt, mert a másik szemünket nyugodtan a tűzhely irányába vagy a zoknistoppolás folyamatán tarthatjuk.

2020.12.02 Gika

Egész jó kis film lehetne, nekem csak az volt zavaró, ha a főszereplő nem is ismeri meg többé az arcokat, de egy szerelmének, barátjának vagy ismerősnek a jól ismert hangját sem ismeri fel? Az illető hangja alapján, miután az már megszólalt, egyértel... Több

2016.03.30 hsanya182

"Én is csak egy arcok vagyok a tömegből". Érdekes és jó kis nyomozós thriller, egy gyilkos kiszemelt áldozata megmenekül a haláltól, a kórházban felépül, de a nő nem ismeri fel többé az arcokat, csak az emberek megismert gesztusai alapján tudja kital... Több

2019.12.04 indingo

Nem egy rendhagyó hétköznapi krimi, és ettől izgalmas, főleg, hogy nem a megszokottat kapjuk, és még a befejezés is tartogat egy kis meglepetést.

2017.09.04 Berto49

Arcvakság, idegen szóval prozopagnózia a filmbeli hősnő (Milla Jovovich) kórisméje, vagyis még a saját arca is idegen számára, változnak az arcok, senkit sem ismer fel. Ebből adódik a jó kis krimi cselekménye. Itt el tudtam volna fogadni másmilyen befejezést is.

2015.04.20 acey

A történetben semmi különös, a szereposztás sem felemelő, ugyanakkor a kivitelezés nekem valamiért tetszett. Nem a hátborzongatós thrillerek sorát gyarapítja ez a film, de időtöltésnek igazán jó választás. Nekem tetszett.