Haverok fegyverben

War Dogs

2018.11.18 VvV

A Hill Teller páros hihető és meglepően jó volt együtt. A története nem semmi, végig izgalmas tudott maradni.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Jonah Hill nevét látva nem igazán bíztam ebben a filmben, azt hittem túlságosan elmennek majd az erőltetett poénok irányába, szerencsére nem így történt. Nem mondom hogy több nem volt ebben a történetben de szerintem egy teljesen elfogadható filmet hoztak össze.

2017.07.24 Lonka

Meglepően tartalmasra sikeredett a film, tetszett a története még lányként is élvezhető volt. Szereposztása is remek, csak ajánlani tudom.

2018.09.30 MKristijan

Kicsit más lett mint amit a trailerben mutatott, lehet hogy ez így is van jól. Volt egy fegyvernepperünk ami kb kivesézte az egész témát, és nem is kívántunk más a helyére. Erre jött ez. Kellett 2 friss karakter, akivel el tudták adni a story-t és ne... Több

2016.12.30 rainman

Szatíra, dráma, vígjáték. Ügyesen egyensúlyozva adagolja a 3 stílust, és ebből az elegyből egy igazán szórakoztató film született! Jonah Hill pedig zseniális!

2017.12.18 Greeta

Tetszett a kezdeti kettősség a filmben. Egy komoly téma egy komolytalan elbeszélésmódban, maguk a fiúk sem vették komolyan. Amikor már forró volt a talpuk alatt a föld minden megváltozott.

2019.03.07 Timcsi

Korábban nem moziban láttam, ma már bánom mert megérte a széles vásznat. Remek a film stílusa, és nálam a történet is betalált.

2019.01.30 VFTS

Jó sztori és jól meg is csinálták. Egy tipikusan amerikai sztori, valakikről akik kihasználták a rendszer adta "kis" kapukat. Érdemes megnézni. Jonah Hill ismét nagyot alakított.

2019.01.13 szabomarc

Egy vicces történetet mesél el a film, nekem személy szerint tetszett, bár gyengébb volt, mint amire vártam. A poénok jók, a sztori egyszerű, de jó, ajánlom.

2016.12.29 trixxy

Szimplán egy közepes vígjáték, néhol egy-két poén az ami feldobja a történetet. Jonah Hill már egy kissé unalmas nekem, folyton ilyen szerepekben "pompázik". A másik főszereplő nekem sokkal hitelesebb volt.

2017.05.30 vivikejencikelara

Jonah Hill-nek nincs rossz filmje ezt le kell szögezni. A Wall Street farkasához hasonló hangulat és a sztoriban is van hasonlat. Hiszen itt is a pénztől indul ki a történet.A viccek is értékelhetőek.

2017.06.01 jencike1985

Jonah Hill minden egyes filmjében egy császár. Imádom, mert nagyon jó színész. Kíválóan el tudja játszani a szerepeket főleg mikor feszültséget kell eljátszani. Vicces és izgalmas.

2017.02.04 jake_green

Jonah Hill miatt tettem sokáig tiltólistára, de megnézve a filmet pozitívan csalódtam benne! "Fegyvernepper" reloaded ... persze teljesen már stílusban és újragondolva...hál Isten nem vettek át az eredeti filmből nagyon egy konkrét szálat sem! :D Má... Több

2017.10.15 bbozsi

Színészek jók, sztori közepes. Poénok nem hahotázósak, de van belőlük bőven, még ha nagy néha kínosak is.