Haverok fegyverben

War Dogs

2020.05.03 Danny99

Amerika, a lehetőségek tárháza

A filmmel kapcsolatban komoly kétségeim voltak. Az alapsztori nagyon tetszetős volt, az pedig, hogy igaz történeten alapszik, csak még kíváncsibbá tett. A stáb és előzetes viszont egy alpári vígjátékot vetített előre, amiben Jonah Hill hozza a már tö... Teljes kritika

2017.02.04 Sem Rorrey

Nem tudom, miért vígjátékként harangozták be, mert nem volt az, ettől függetlenül jól szórakoztam, jó kis film. Jonah Hill mellett Bradley Cooper szerepe tetszett nagyon, ők hozták a filmet. Érdemes megnézni, de számíts viccekre.

2019.01.09 dovetusfurdo

Izgalmas egy csepp hiányérzet nem maradt bennem a film után! Tökéletes szereposztás és forgatókönyv.

2016.11.29 Ercsi

Klassz vígjáték remek szatirikus elemekkel megfűszerezve, de azért nem akkora nagy durranás, mint amennyire beharangozták. Todd Phillips eddigi alkotásai közül nekem ez tetszett a legjobban.

2017.08.27 T.Andras

A sok ajánlás alapján kicsivel jobbra számítottam, de azért nem csalódtam a filmben, egyszer nézhető. Sőt emlékezetes is volt, mert bizonyos jeleneteit máig előszeretettel emlegetjük a barátnőmmel.

2017.09.26 Zsuzsy

Nekem tetszett a film. Amellett hogy nagyon jó a humora igazi érdekes történetet mutat be. A színészek meggyőzőek, hitelesen alakítanak. Lekötött a film, szórakoztató!

2016.08.29 GaraiV

Hát, ez a film is az a kategória, amiből már egy tucattal láttunk. Sablonos, közhelyes poénok, a megszokott hangulat. Egyszer nézhető, semmi extra film!

2016.12.13 Maxima

Nem igazán jött be a film. Eléggé gagyi és gyenge a humora, valamint a színészek alakításától sem vagyok elájulva. Nekem csalódás volt moziban megnézni.

2016.12.02 gubimari

Tele van a film a valóságból merített ötletekkel. A poénok hatalmasak benne, a lezárás pedig óriási. Érdemes megnézni mindenkinek, ugyanis nagyon jó kis film. Szuper szórakozást nyújt.

2016.09.16 Vviktor

Nekem nem annyira jött át a film, nem tetszett a humora, a stílusa. Akcióban gazdag film és pörgős, de semmi extra. Újdonságot nem adott! Egyszer nézhető közepes film!

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Teljesen sablonos vígjáték, amiből már nagyon sokat láttunk. Egyszeri nézésre szórakoztató de semmi több, nem adott újdonságot. A színészi alakítás sem annyira kiemelkedő.

2016.08.22 Macika

Nekem nem igazán jött át a film. Kicsit komolytalannak érzetem, OK hogy vígjáték de azért lehetett volna valami értelme. A humora sem annyira jött be, szerintem gyenge.

2016.08.20 achyles77

Jonah Hill megint kimelkedő színészi tehetségéről tett tanúbizonyságot. Egyszerűen hihetetlen, hogy ugyan ez az ember játszott a Superbad vagy a 21 Jump Street filmekben. Nagyon beleélte magát a szerepbe, és éppen ezért szóltak akkorát a poénok. Természetesen az akciónak is mard éppen elég hely a filmben. Így a pont jó!

2018.08.22 daportal

Jonah Hill és Miles Teller ütős párost alottak ebben a filmben. Dübörgő tempót vesz fel a film, amit nem is annyira a poénok, mint a hihetetlenül kidolgozott, szerethető és vicces főszereplő karakterek adnak el. Nagyon tetszett!