Menőkor

As Cool as I Am

2018.08.15 NEO

A műfajban azért születtek jobbak is, csak példaként említsem a Csillagainkban a hiba című kamasz-filmet, mely azonban megállja a helyét a felnőttek világában is. Ezu a film viszont se nem rossz, se nem jó. A kamaszokról szól, de nem igazán nekik; a felnőttekhez is beszél, de nem igazán értem, mit akar mondani.

2018.08.15 Bizsu82

Reális, életszerű problémákat felvető film. Két lábon jár, tanulságos és elgondolkoztató, igazi dráma. Megható és magával ragadó, kiváló a színészek alakítása, engem megfogott.

2016.08.23 Dorkateo

Szép film, igaz, életteli, érzékeny. Megszerettem Sarah Bolgert, olyan felfedezés számomra, mint a Junoban Ellen Page volt

2018.07.26 varkonyiildi

Véletlenül kapcsoltam oda a filmre a tévében nem láttam az elejétől, de nagyon megfogott a történet és a főhős tini lány karaktere dumája és talpraesettsége

2018.08.15 urbanistaa

Könnyed vígjáték, dráma. A legjobban a szereplők viszonya tetszett, az anya-lánya viszony, ahol érettem a lány, mint az anya...Az apa-lánya viszony, ahol ez nagyjából szintén elmondható.

2018.07.23 kisssjanka

Nem is gondoltam elsőre hogy ennyire jó film kerekedik ki a történetből. Tipikus tini problémák, tini szemszögből. A főhős lány idő előtti felnőtté válásáról.

2016.06.03 sajvi

Kedves film és jó volt újra látni Claire Danes-t. Tök fura, hogy anno még szende Júlia volt, most meg már anyaszerepben tetszeleg. Megy az idő... A film egyébként közepesnél gyengébb, tipikus kamaszoknak szóló film. Esti kikapcsolódásnak szerintem megteszi.