
Vélemények (5)
Egy feszültséggel teli thriller. Szerintem igazán egyedi a story, nincs benne a sok 50 kilós hőskomplexumos nő. Végig fenntartja a figyelmet. Tragédiák, megoldások, veszteségek. Bravó!
Svéd film, vagyis nekem kötelező kategória. A bányavárosban játszódó történet már az elején kellő feszültséggel indul. Morog a föld gyomra, repedezik talaj, szikla, bánya és a főszereplő házassága is. Mint a jó katasztrófafilmekben, minden bizonytala... Több
Elég véletlen volt, hogy elkezdtem nézni ezt a filmet, a „csak szóljon” valami kategória miatt indítottam el a Netflixen ezt a filmet, ez volt az első kb., amit ajánlott. Na ilyen kezdetekkel igazából jól sült el. Tetszett a film. Igaz, sok hasonlót ... Több